• Reklama

HDC One - Idealny klon HTC One :)

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

HDC One - Idealny klon HTC One :)

Postprzez jakubbanan » niedziela, 9 lutego 2014, 16:19

Witam!

Posiadam telefonik HDC One, idealną kopię telefonu HTC One :)

Jeśli będzie zainteresowanie, chętnie podejmę się zrobienia wideorecenzji ;)

Tak telefonik wygląda na zdjęciach (moje foty) :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To jest dokładnie ten model :

http://www.aliexpress.com/item/New-arri ... 20582.html

Procesor MTK 6589 1.2GHz, 1.5GB Ram, piękny 4.7 calowy ekran (wyświetlacz naprawdę robi niesamowite wrażenie, kolory jak i czerń są piekne)
Telefonik działa na oryginalnym sofcie tak jak dostałem (posiada root-a) Moja ingerencja w soft to tylko język polski, usunięcie wszelakich chińskich znaczków, programów oraz ogólne przystosowanie go pod siebie :)

Jeśli ktoś przymierza się do zakupu tego modelu, proszę pytać :) postaram się odpowiedzieć jak najprecyzyjniej lub jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, śmiało pisać :)

Pozdrawiam!
jakubbanan

Reklama

Re: HDC One - Idealny klon HTC One :)

Postprzez arcadioush » niedziela, 9 lutego 2014, 17:08

Chętnie obejrzę jako, że interesuje mnie stopień podobieństwa do oryginału :) Miałeś w dłoni oryginał? Jak do niego ma się ta kopia? Waga, wykonanie, szczegóły, materiał z jakiego jest wykonany? Czy po położeniu oryginału i klona obok siebie widać między nimi różnicę?
arcadioush

Pochwały: 4

Postprzez Hardknox » niedziela, 9 lutego 2014, 21:34

Miałem kopie i oryginał ale szczerze to klon nawet tyle frajdy nie daje co oryginał jeśli chodzi o wydajność - różnica przepaść. Wizualnie minimalne różnice i estetycznie reszta jednak standardowo bebechy jak w chinczyku. Otwory na głośniki są większe niż w oryginale, dźwięk mono i średnio cicho. Karta pojedyncza i oczywiście obudowa z plastiku....

Też czekam na recenzję bo na pewno ktoś się wacha z zakupem albo bierze go pod uwagę

Warto obejrzeć :)
https://www.youtube.com/watch?v=uWrlMbr ... ata_player
Hardknox
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez bartazzz » niedziela, 9 lutego 2014, 22:24

Zastanawia mnie te 1,5gb ram.pewnie oszukane antutu

Wysłane z mojego ZTE V970 przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez jakubbanan » niedziela, 9 lutego 2014, 22:54

Hardknox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Postaram jak najszybciej ogarnąć wideorecenzję i mam nadzieję wszystko dokładnie opisać co i jak :) Co do wydajności porównywanie MTK6589 do Snapdragona 600 to jak malucha do mercedesa ;) Inna bajka, lecz patrząc także przez pryzmat ceny 500-600zl a 1600-2000zl to porównywanie ich dosłownie mija się z celem ;) Wygląd zewnętrzny mozna porównać, cały środek to oczywiście inny telefonik i z oryginałem nie ma nic wspólnego.

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co do 1.5GB Ram sprawdzane wszystkimi mozliwymi programami i wszędzie jest 1.5GB nawet takie programy jak clean master do czyszczenie pamięci (wyłączanie obciążających programów) pokazuje 1.5GB.
jakubbanan

Postprzez Hardknox » niedziela, 9 lutego 2014, 23:17

Wiem że filmik pokazuje coś innego, miałem bodajże taki sam jak ty od Rogera (myślałem wówczas o Galaxy tech bo oferowali fajny Soft z obsługą przycisku na środku) :
http://m.aliexpress.com/item/878597348. ... sitedetail
Hardknox
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez konradm » wtorek, 11 lutego 2014, 02:42

Czy mógłbyś rozwinąć to zdanie "Moja ingerencja w soft to tylko język polski" i wytłumaczyć o co chodzi? :)
Srebrne Mitsubishi xD -> c45 -> s55 -> CX65 -> s65 -> k500i -> z610i -> GW620 -> ZTE v970
konradm

Powrót do INNE MARKI