• Reklama

Happy Sale - Kupony Rabatowe - zbieranie punktów - reflinki

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Happy Sale - Kupony Rabatowe - zbieranie punktów - refli

Postprzez Gap12 » 28 sie 2015, o 13:14

O 9:00 był Elephone P8000 i też nie poszedł znowu tak w setnych sekundach bo u mnie wyskoczyło Buy now tylko trochę za wolno wszystko robiłem i nie udało mi się zamówić.Umi Iron był o godzinie 10:00.Później już wszystko szło tak jak piszesz ułamkach sekundy i nawet nie wyskakiwał przycisk Buy now tylko cały czas było sold out.Przypuszczam że na tych dwóch aukcjach z rana ruski nie odpalili botów a później już tak ;)
Gap12

Pochwały: 3
Telefon:: Mlais

Reklama

Postprzez majkel_94 » 28 sie 2015, o 13:50

lexio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W regulaminie flash sale było że trzeba w godzinę zapłacić, więc jedna osoba której bot kupił nie zapłaciła, i w sekundę po 10 ta sztuka wróciła do puli :P
Jak widać fart miał ten kto pomylił godziny i zgarnął tę sztukę - widać to jest dobra taktyka na kolejne takie akcje :D
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez Gap12 » 28 sie 2015, o 14:14

Nie masz racji bo tak jak pisałem Umi był o 10:00.A tak w ogóle to właśnie dostałem numer do śledzenia paczki :)
Gap12

Postprzez INTseed » 28 sie 2015, o 16:21

A mnie ciekawi jak telefon ci zatrzymają, a ty im wyślesz fotki za ile go kupiłeś ;)
Ja się cieszę z tej promocji bo nie widziałem za bardzo żeby ceny dźwigali jak w innych promocjach.
Jeszcze mam w koszyku tablet, ale ciągle nie wiem czy go brać.
Chuwi Vi10 za 117$ Zostało mi 17dni na zastanowienie.
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez Gap12 » 28 sie 2015, o 16:23

Też się zastanawiam jak to będzie jak UC zatrzyma :)
Gap12

Postprzez Boomszakalaka » 28 sie 2015, o 16:39

INTseed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja się aż zdziwiłem, że ceny dalej normalne. Ostatnio były kupony na kilka dolców to ceny praktycznie wszędzie leciały do góry i ciężko było w ogóle te kupony sensownie wykorzystać.

Tutaj co ciekawsze naprawdę niektóre ceny były 50% niższe. Dla przykładu 2 szybki na telefon, które miałem w Wish List udało mi się wyrwać za 3,5$, wcześniej było to 7$, teraz cena wróciła właśnie do tego poziomu.

Gap12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Daj później znać czy nie było żadnych problemów ;-) Na moje pod VAT w ogóle nie będziesz podlegać, ale taka sytuacja jest raczej niecodzienna, także rzeczywiście ciekawie :-)
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez szymi » 28 sie 2015, o 17:17

przy błędzie cenowym na wish ci co kupili prawie za darmo huawei mieli naliczany vat od ceny rynkowej, pomimo przedstawienia dowodów z banku i z aukcji ;-)
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez lexio » 28 sie 2015, o 17:52

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Płacili bo mieli za grosze ale jak by się uparł to by nic nie zapłacił no chyba ,że nie ma certyfikatów telefon to wtedy inna "piłka " ;-)
lexio
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: sonyericsson ARC S

Postprzez Rangiz » 28 sie 2015, o 18:26

Nawet z 23% VAT ceny rynkowej warto zapłacić, żal odsyłać taką paczkę. Daj znać jak pójdzie :)
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Postprzez szymi » 28 sie 2015, o 18:58

jakby się celniki się uparł to byś paczkę zobaczył jak świnia niebo ;-) niektórzy mają jakieś dziwne i odrealnione wyobrażenie naszego państwa i urzędasów
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez Rangiz » 28 sie 2015, o 19:19

Tylko na jakiej podstawie prawnej mogą naliczać wartość VAT wg cen, które są na "widzimisię"? U notariusza by trzeba potwierdzać autentyczność wyciągów bankowych i zdjęć z transakcji, czy jak? :shock:
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Postprzez swiezak82 » 28 sie 2015, o 19:45

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A no pewnie na takiej samej podstawie jak wyceniali wartości aut sprowadzanych z zagranicy po tym jak Polacy zaczęli zaniżać ich wartość na umowie.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić