• Reklama

Haipai P6S / Jiake P6

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Haipai P6S / Jiake P6

Postprzez Hardknox » piątek, 3 stycznia 2014, 10:29

Czy ktoś już posiada któryś z tych telefonów i jest w stanie powiedzieć coś sensownego o klonach Huawei P6 czy może ktoś nosi się z zamiarem zakupu ?

Hardknox
AKTYWNY

Pochwały: 5

Reklama

Re: Haipai P6S / Jiake P6

Postprzez poppol » niedziela, 5 stycznia 2014, 14:47

Witam
Jest haipai - testuje go od 2 dni. Póki co jestem miło zaskoczony - mega wyświetlacz, fajny wgrany ROM od Huawei G700 (antutu pokazuje 16800 i 2gb ramu ale nie wiem czy tak jest), super cienki, dioda powiadomień/ładowania. Air gesture działa ale trzeba blisko i w miare wolno machać, NFC nie testowałem, gps działa. Bateria 2000mah starcza na dzień. Telefon miał być dla żony (ja czekam na dostawę Lenovo k900) ale ta twierdzi że jest dla niej za duży wiec pewnie go sprzedam.
poppol

Postprzez lol123 » niedziela, 5 stycznia 2014, 15:09

poppol napisał(a):Witam
Jest haipai - testuje go od 2 dni. Póki co jestem miło zaskoczony - mega wyświetlacz, fajny wgrany ROM od Huawei G700 (antutu pokazuje 16800 i 2gb ramu ale nie wiem czy tak jest), super cienki, dioda powiadomień/ładowania. Air gesture działa ale trzeba blisko i w miare wolno machać, NFC nie testowałem, gps działa. Bateria 2000mah starcza na dzień. Telefon miał być dla żony (ja czekam na dostawę Lenovo k900) ale ta twierdzi że jest dla niej za duży wiec pewnie go sprzedam.

A za ile go kupiłeś i skąd ? jeśli z aliexpress to podasz od jakiego sprzedawcy ? z góry dzięki ;p
lol123

Postprzez poppol » czwartek, 9 stycznia 2014, 21:44

z dzialu Bazar + 3GB RAMu:

Witam
Mam do sprzedania świeżo sprowadzony Haipai P6S - miał być dla żony ale jest dla niej za duży. Cena tyle ile zapłaciłem: 620 + przesyłka

Fimik z opisem telefonu:

Kolor Biały - zdjecia mogę wysłać na maila.
Cienka obudowa, super wyświetlacz, ROM od Huawei G700 z MUI- spolszczony w 70%, Air gesture, NFC nie sprawdzałem, bateria 2000mAh.
W razie pytań zapraszam.
poppol

Powrót do INNE MARKI