• Reklama

[zakup] Haier W910

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakup] Haier W910

Postprzez fxxx » 25 paź 2013, o 21:50

Witam serdecznie :)

W chinach już trochę kupiłem (przywiało mnie na wasze forum ze strony swiatelka.pl :) ), ale w większości z DX i podobnych, na ali to będzie pierwszy raz ;)
Jakiś czas temu zainteresowałem się telefonami lenovo, jednak w końcu wyszło, że chcę kupić ww telefon, pytanie od kogo?

Mam trzy typy:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Którego wybrać? Zależy mi przede wszystkim na szybkiej wysyłce SG post, ale z tym to chyba nigdy nie wiadomo jak będzie.

Doszedł jeszcze czwarty typ:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ktoś coś kupował od wyżej wymienionych poza sunsky?
Ostatnio edytowano 25 paź 2013, o 22:22 przez fxxx, łącznie edytowano 1 raz
fxxx

Telefon:: SE

Reklama

Re: [zakup] Haier W910

Postprzez arcadioush » 25 paź 2013, o 21:59

Nie bierz od sunky, niedługo napiszę dlaczego. Mały chiński krętacz, który wodzi mojego szwagra od 10.09. Reszta nie wiem.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Postprzez Gonza » 25 paź 2013, o 22:57

Widzę fxxx że zdecydowałeś się jednak na coś innego niż Lenovo.
Ja 2 tygodnie temu dokonałem swojego pierwszego zakupu na ali i kupiłem Lenovo A760 u sprzedającego Goldway. Nie wiem czy ma w ofercie tego Haiera, musisz zobaczyć. Fakt że był droższy o kilka dolarów niż inni, ale za to feedback na poziomie 99,3% pozytywów. Zakup 11.10. w piątek, płatność przeszła w sobotę 12.10., wysłany 14.10. i to tak naprawdę wysłany tego dnia według trackingu. Także bardzo szybka wysyłka, a reszta to już zależy od szybkości Singpostu itd. Na dniach powinienem mieć już ten telefon u siebie, także będę mógł wystawić ostateczną opinię. Ale póki co jest ok.
Gonza

Pochwały: 5
Telefon:: Coolpad 7320

Postprzez zriel » 26 paź 2013, o 10:20

Sunsky odpada - telefon zakupiony był u niego 19 wrześna a 10 października dopiero nadał paczkę.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Postprzez fxxx » 3 lis 2013, o 15:21

Telefon kupiony od WOW, w tydzień jest już widoczny w polskim trackingu.
fxxx

Postprzez fxxx » 12 lis 2013, o 00:44

Ceny haiera poleciały w górę, na pandawill chyba jest najtaniej z kodem pandaforyou5
fxxx

Postprzez zriel » 12 lis 2013, o 02:07

arcadioush napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Popieram -Sunsky to oszust, telefon zakupiony 19.09, a wysyłka dopiero 10.09 i będzie refund bo nie dotrze do polski w ciągu 60dni(nadal w Nanjing wisi) Często też z tego co w necie znalazłem zdarza mu się wysłać nie to co trzeba lub niepełną zawartość. A szwagrowi polecam eskalować spór żeby kasę odzyskać, chociaż dziś to już za późno może być.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI