• Reklama

H7100W 5.5" MTK6582 - Wasze opinie

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

H7100W 5.5" MTK6582 - Wasze opinie

Postprzez Oddie » 12 maja 2014, o 01:02

Witam, przymierzam sie do zakupu naprawde niedrogiego smartfona jakim jest H7100W z tej aukcji:
http://www.geekbuying.com/item/H7100W-5-5Inch-MTK6582-Quad-Core-SmartPhone-IPS-FWVGA-Screen-512MB-4GB-8-0MP-Camera-Android-4-2-3G-GPS-Black-325365.html

Jednak z racji ze jestem w tym zielony, a nie ma na internecie zadnej opinii na temat tego telefonu (wyskakuja same zarowki;)) postanowilem zapytac sie o to Was - co uwazacie na jego temat? Ja patrze tylko po wielkim ekranie - nie gram na telefonie, jak juz to jakis poker, przegladam tylko internet, fb, zdjecia i tvn24.

Pisze tutaj poniewaz gryzie mnie to 512mb ramu.. czy to wystarczy na te moje 'zabawy' w niewymagajace aplikacje? czy jesli jest tak jak tam quad core to telefon nie bedzie sie az tak zacinal jak np. na dual core? jest na to jakas zaleznosc?

Planuje wydac wlasnie do 100$ na telefon z jak najwiekszym wyswietlaczem tylko do biurowych spraw, a nie do typowego 'nawalania' w gierki, wiec prosze nie zakrzyczcie mnie o to ze Wy byscie nie kupili - sugierujcie sie moimi potrzebami.

Dzieki bardzo z gory za odpowiedzi i pozdrawiam, Oddie.
Oddie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 02:27
Telefon:: ZTE

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama