• Reklama

[aliexpress] Gwarancja - Newman N2

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Gwarancja - Newman N2

Postprzez piotrrs11 » 2 lip 2013, o 13:50

Witajcie !

Niedawno skusiłem się na Newmana N2, kupiłem go na ali od poleconego mi tutaj sprzedawcy >
http://www.aliexpress.com/snapshot/220499504.html

Sprzęt dotarł bardzo szybko, ostatnio jednak zaczął nawalać mi ekran do tego stopnia że teraz już praktycznie w ogóle nie działa... (coś z taśmą) .
Sprzedawca prawdopodobnie ignoruje moje wiadomości gdyż od tygodnia nie otrzymałem odpowiedzi co robić z fonem. Na aukcji wyraźnie napisane jest iż mam rok gwarancji.

Teoretycznie mógłbym kupić nowy ekran + digitizer i wymienić samemu jednakże kosztuje on 1/3 całego sprzętu...

Jest coś co mogę zrobić w tej sytuacji ? Jakoś wymusić na sprzedawcy naprawę ? Czy może próbować w jakimś serwisie gsm aby ogarnęli tą taśmę do ekranu (ugniatanie jej czasem sprawi że ekran chwile podziała) - nie wiem tylko czy coś takiego da się w ogóle wymienić...

Z góry dzięki za rady,
Pozrd.

[ Dodano: 2013-07-03, 16:43 ]
Brak pomysłów ? :(
piotrrs11

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI