• Reklama

Gwarancja. Adresowanie i wysyłka paczki.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Gwarancja. Adresowanie i wysyłka paczki.

Postprzez fusse » 20 paź 2013, o 13:29

moja shenzen guandgong.
fusse

Pochwały: 7

Reklama

Postprzez tacim » 20 paź 2013, o 14:27

To super jadą razem do końca :) moja do Dongguan.
tacim
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: SE K510

Postprzez mariusmd » 29 paź 2013, o 13:03

Panowie jak wasza wysyłka wygląda? Mi Chinczyk napisał żebym zdeklarował ze jest to handset 18$ i wysłał bez akcesoriów(bez bateri też ?) . Rozchodzi się o zte v967s w którym wyświetlacz dostał szajby po 3 tyg użytkowania. Sklep wydaję się solidny, dobra komunikacja, Ugood z aliexpres. Tylko ja sporu nie otwierałem, nie wiem czy mam otworzyć bo w opcjach sporów nie ma gwarancji. Naklejkę z deklaracją konsumenta dostanę na poczcie czy sam muszę o to zadbać ? I czy wysyłaliście z potwierdzeniem odbioru ?
mariusmd

Telefon:: ZTE v967s
ROM: Max Flavor slim

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI