• Reklama

GPS tracker GT02A

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 21 lut 2017, o 12:05

Mnie się udało na demo4.traccar.org/ port 5002 protokół TK103. Serwer trzyma dane przez 1 miesiąc.
Wygląda na to że są problemy na serwerze gps-tracker.com.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Reklama

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez tech84 » 22 lut 2017, o 13:19

Ja u siebie mam server,666666,1,gps.dyegoo.net,6100,0#
Po za tą stroną nie mogę nigdzie odpalić GPS-a
tech84
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 mar 2016, o 03:54
Telefon:: Samsung Galaxy s7edg

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez sliver003 » 22 lut 2017, o 22:28

Mam podobny problem. Tracker do tej pory działał bez problemu z kartą iPlusa. Po wymianie karty na Virgin zmieniłem na gps-tracker.com nr tel ale przestał być widoczny. APN i port ustawiony zgodnie z opisem kolegi Freeq. Co ciekawe miesiąc temu taki sam tracker bez problemu odpaliłem z kartą Virgin Freemium z tymi samymi ustawieniami. NIe wiem, czy na nowych kartach Virgin jakoś się nie zabezpieczyło przed tego typu wykorzystywaniem - po włożeniu aktywnej karty, z której było wykonane połączenie nie dochodziły smsy z trackera. Przełożyłem kartę do tel i nadal był problem z wysyłaniem SMS'ów. Po telefonie na infolinie okazało się, że w nowszych kartach Virgin zastosowało inny, 10 cyfrowy, nr centrum wiadomości. Po jego zmianie smsy zaczęły dochodzić ale nadal gps-tracker.com nie widzi trackera.
sliver003
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 09:42
Telefon:: LG

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez sliver003 » 23 lut 2017, o 23:01

Dziś kolejne podejście. Po przełożeniu karty do telefonu i konfiguracji automatycznej okazało się, że karta Virgin, którą teraz dostałem ma inny APN i internet w telefonie zaczął działać dopiero na virgin-internet. Sytuacja taka jak pisał Krzy$. Niestety w GT02A na tych samych ustawieniach nie działa. Karta iPlusa za to za każdym razem działała od razu po włożeniu. Wszystko wskazuje na to, że nowe karty Virgin nie znajdą zastosowania na darmowe śledzenie.
sliver003
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 09:42
Telefon:: LG

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez tech84 » 23 lut 2017, o 23:48

Mi na gps-tracker nie działa Play i virgin. Ręce opadają. Nie miał człowiek kłopotu to kupił sobie GPS i już ma kłopot
tech84
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 mar 2016, o 03:54
Telefon:: Samsung Galaxy s7edg

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 24 lut 2017, o 10:21

sliver003 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

U mnie działa na APN virgin-internet i internet. Jedynie na nowych kartach jest ciągle błąd na stronie Virgin, przy przeglądaniu danych.
Ostatnio edytowano 24 lut 2017, o 10:31 przez Krzy$, łącznie edytowano 1 raz
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 24 lut 2017, o 10:24

Ja w końcu, zainstalowałem swój serwer Traccer, serwer działa bardzo dobrze. Jedynie mam problem z jednym GPSem. Bardzo słabo łapie sygnał. Dodatkowo albo się nie wybudza, albo w ogóle nie zasypia, i ciągle wysyła dane.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 24 lut 2017, o 10:28

sliver003 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dziwne to trochę, bo mój GPS ma nowa kartę, i wysyła dane przy APN "internet" i virgin-internet" SMS wysyła i odbiera.
Jedynie są problemy z samy GPS, który w ogóle nie zasypia, albo w ogóle się nie budzi. Dodatkowo ma problemy z łapaniem fixa trwa to bardzo długo, czasem 5-10 minut.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 24 lut 2017, o 10:33

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

U mnie działa na APN virgin-internet i internet. Jedynie na nowych kartach jest ciągle błąd na stronie Virgin, przy przeglądaniu danych.

Dziwna sprawa, bo po włożeniu karty GPS działał dosłownie parę minut, potem przestał wysłać dane na serwer gps-trace.com i tyle było z tego. Mam teraz swój serwer Traccar, i dane z jednego GPS działają, GPS zasypia i się budzi, a drugi non stop wysyła dane.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez sliver003 » 26 lut 2017, o 15:26

Czy wiecie jakim poleceniem można ten tracker przywrócić do ustawień fabrycznych? Próbowałem reset# oraz factory# ale żadne nie działa. Wydaje mi się, że problemem jest nazwa apn od Virgin - za długa albo myślnik robi problem. Mam teraz włożoną kartę iPlus'a z ustawionym apn "internet". Zmieniłem na "virgin-internet", tracker odpowiedział ok, restart z prądu ale mimo to nadal przesyłał dane na gps-trace.com. Próbowałem jeszcze z innych apn typu virgininternet, virgin-internet2, virgin i na każdym przesyłał nadal dane. Przestał dopiero jak ustawiłem punkt dostępowy o nazwie "dupa" :)

Edit:
Sprawdzałem jeszcze raz i jednak obojętnie co ustawie jako APN (nawet "dupa"), robię restart zasilania, wysyłam "param#" a tracker potwierdza zapisane nowe ustawienia to na iPlus przesyłanie danych na gps-trace.com zawsze działa. Albo karta iPlusa przyjmuje każde ustawienie albo tracker mimo, odpowiedzi sms o nowych nastawach cały czas trzyma pierwszą konfigurację...
sliver003
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 09:42
Telefon:: LG

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez Krzy$ » 27 lut 2017, o 08:24

Też próbowałem do ustawień fabrycznych, i nie działa, jedynie restart. Te chińskie klony mają zbyt dużo niewiadomych, może są lepsze i gorsze klony. Działa z ustawieniami virgin-internet i internet, ale na mój serwer. Zrezygnowałem z gps-trace.com. Znalazłem info że czasem trzeba wysłać kilka SMS, aby zadziałało, u mnie się to nie sprawdziło.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: GPS tracker GT02A

Postprzez sliver003 » 27 lut 2017, o 23:17

A czy znacie jakąś alternatywę dla Virgin Freemium czyli karta ważna cały rok i jakieś darmowe paczki danych?
sliver003
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 09:42
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości