• Reklama

[G4S] GPS Fix - poprawa działania GPS

Re: [G4S] GPS Fix - poprawa działania GPS

Postprzez bloomkvist » wtorek, 21 października 2014, 18:50

Zrobiłem tak jak jest napisane w pierwszym poście. W UMI z tych 3 plików z paczki są tylko 2. Jak na moje to słabo to pomogło, jak sprawdziłem aplikacją do ustawiania fixa to wyszło na to, że wszystkie ustawienia mi to wywaliło. Ale zrobiłem inaczej, otworzyłem sobie ten plik gps.conf i w tej aplikacji zedytowałem sobie ustawienia gps. Na razie nie wiem czy to pomogło, w domu słabo to widać bo nie chce fixa złapać - widzi niby 12 satelit, ale z żadną się nie łączy...
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.fastergps - w tej aplikacji wprowadzałem ustawienia z pliku gps.conf
UMI C1 już u mnie :)
bloomkvist

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez dominiss1990 » wtorek, 21 października 2014, 20:38

Na niemieckim forum znalazłem plik konfiguracyjny dla GPS w UMI C1 - rzekomo też GPS Fix ale z tego co widzę w paczce jest tylko plik gps.conf, a w nim jakieś inne serwery przypisane - wrzuciłem na zippy: http://www32.zippyshare.com/v/5531699/file.html

Natomiast też na tym forum znalazłem takie coś, aby dodać poniższy wpis w pliku build.prop - eliminuje on błędne wskazania GPSa m.in. w aplikacji Endomondo:
dalvik.vm.execution-mode=int:fast
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31

Postprzez frozz23 » wtorek, 31 marca 2015, 15:51

Wkleilem pliki z pierwszego postu, GPS widzi moją lokalizację, wyznacza trasę, ale po kliknięciu rozpocznij nawigację nic się nie dzieje. Po minucie jest komunikat połączenie GPS zostało utracone. Jak to naprawić?
frozz23

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje