• Reklama

GooPhone i5s

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

GooPhone i5s

Postprzez woodpecker » piątek, 14 marca 2014, 22:37

Witam. Proszę niech ktoś wypisze dane techniczne dla modelu GooPhone i5s takie jakie powinny być, bo na allegro jest mnóstwo aukcji ale w co drugiej są inne dane. Niektóre modele rzekomo posiadają 512mb RAM, a drugie 1GB RAM. Niektóre mają na tylnej obudowie telefonu logo pszczółkę i napis Goophone, a drugie normalnie Iphone 5 z jabłkiem. Chcę zakupić tanio ten model, ale słyszałem też o YoPhone'ach, które są klonami klonów i boje się kupić jeszcze gorszy model, z gorszymi tak naprawdę niesprawdzonymi podzespołami. Pozdrawiam i proszę o pomoc raz jeszcze. :)
woodpecker

Reklama

Re: GooPhone i5s

Postprzez existe » piątek, 14 marca 2014, 23:58

goophone ma logo z pszczolą, nie z jablkiem, te z jablkiem to podrobki podrobek :-)
moja opinia
poniewaz pragniesz chwalic sie wkolo ze masz apple - wiec musisz sobie kupic podrobke podrobki, no bo inaczej nici z chwalenia sie zalosnym klonem z jakąś pCzołą i zalosnym klamstwem, ktore sie nie uda - chyba ze przed babcią
o odpowiadajac
ORYGINALNY goophone i5s ma 1/8GB pamieci + procesor QUAD core mtk6589, ekran 4" i kosztuje okolo 250$ ()ok 750 zl)
a komentujac
przegladnalem allegowno i faktycznie mozna oc...pieć jak sie te oszukancze oferty przeglada, nie chce mi sie nawet ich komentowac

reasumujac
byc moze bylem ostry (i bede) - ale nie cierpie ludzi ktorzy przedmiotami za 2 zl chca komus imponowac i udawac kogos kim nie sa, a za 250 dolarow nie kupil bym tak zalosnego telefonu nawet jesli to oryginalny goophone i5s, bo w tej cenie mam telefon o sporych mozliwosciach a nie gowno ktore cos udaje
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez woodpecker » sobota, 15 marca 2014, 00:11

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja natomiast uwielbiam ludzi, którzy wiedzą lepiej ode mnie. Mylisz się Mój Drogi, bo nikomu nie mam zamiaru się chwalić. Po prostu nie stać mnie na wydatek rzędu 3 tysięcy (+/-), a skoro za cenę znacznie niższą jestem w stanie kupić coś podobnego to dlaczego mam sobie odmówić? Zawsze jarałem się sprzętem od Apple, ale nie moja wina, że marża tam to ponad koło 40% przez co ceny są zabójcze, zwłaszcza przy premierach. Dlatego GooPhone z tego co przejrzałem na Youtube zaspokoi moje potrzeby. ;)
Jeśli chodzi o allegrowe przedmioty to znalazłem rzekomego GooPhone'a i5s za 439 złotych. Według opisu sprzedającego posiada on: Dual Core 1.2GHz, ekran 4", 1GB RAM - o pamięci nie wspomniał. Ten model akurat posiada z tyłu jabłko z napisem Iphone, a nie pszczołę z napisem GooPhone. Jednak moje pytanie zaczyna się czy ktoś już z tego korzystał albo ma pewne źródło, które daje znać czy warto się interesować tym modelem...
woodpecker

Postprzez existe » sobota, 15 marca 2014, 00:34

woodpecker napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hmm
cytatu nie trzeba komentowac, prawie - czyni roznice, wiec intersuje cie tylko cos podobego z wygladu, niestety nikt wiecej ci nie pomoze, bo nie wiemy o jakim produkcie piszemy, o jakiej podrobce podrobki
jesli chcesz opinii to podaj przynajmniej linka do aledrogo, moze ktos cie wspomoze duchowo, ja specjalnie dla Ciebie nie zabiore juz glosu w tym watku, bo wrecz wiem co bym napisal :-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez woodpecker » sobota, 15 marca 2014, 00:43

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hmm
cytatu nie trzeba komentowac, prawie - czyni roznice, wiec intersuje cie tylko cos podobego z wygladu, niestety nikt wiecej ci nie pomoze, bo nie wiemy o jakim produkcie piszemy, o jakiej podrobce podrobki
jesli chcesz opinii to podaj przynajmniej linka do aledrogo, moze ktos cie wspomoze duchowo, ja specjalnie dla Ciebie nie zabiore juz glosu w tym watku, bo wrecz wiem co bym napisal :-)

Proszę o to link (http://allegro.pl/goophone-i5s-clon-now ... tabsAnchor). Komentarze pozostaw dla siebie kolego. ;)
woodpecker

Postprzez eSbe » sobota, 15 marca 2014, 01:34

kup sobie jiayu g5 i bedziesz zadowolony.
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez filozof71 » środa, 11 czerwca 2014, 14:16

No to mamy biedne zakompleksione dziecko. Widać z gwózdz programu to zeby inni zobczyli "ze mam iphona" bo rozkminia kwestie logo. Nie liczy sie ze ogólnie telefon na pozanizane wszytskie parametry i poobcinane funkcje. Za dobrego klona tez trzeba zaplacić. Najgorszy typ zakompleksionego człowieka. Zal. Sa na 100% kopie 1:1 tylko poszukaj kasa tez nie jest mała,
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez filozof71 » niedziela, 22 czerwca 2014, 02:00

woodpecker napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W jakim sensie telefon zaspokoi Twoje potrzeby skoro ma inny procesor, inny wyświetlacz i inny system operacyjny[!!!]? Do Twojego ulubionego iPhone'a jest tylko upodobniony wizualnie. Jedną z podstawowych cech, za które fani iPhone cenią te urządzenia jest system operacyjny, dopracowany i stabilny, aplikacje - proste, przemyślane. Telefon działa płynnie, nie wiesza się i nie łapie lagów. W klonie raczej tego nie ma. Jeśli mogę Ci coś poradzić to sprzedaj jakieś "zabawki", poproś o kasę wujka chrzestnego, spróbuj gdzieś zarobić i spełnij swoje marzenie na tyle na ile Cię stać - np. kup wersję 3 lub 4 ale prawdziwą. Potem postaraj się z tego co będziesz miał wyciągnąć max zapoznając się z nim. Sporo ludzi szpanującymi dobrymi telefonami wykorzystuje 10% ich możliwości. ZTCW aplikacja a oryginalnego iPhone są płatne.

https://www.youtube.com/watch?v=mYVJRUGHMJg Tutaj masz review klona i link do sklepu. Widać, ze jest skopiowany w 100% z pudełkiem i logo. Sprowadzenie tego do Poleski jest ryzykowne, jeśli celnicy rozpoznają, że to podróbka. Pamiętam jak jakiś czas przeglądałem klony Samsunga S4 na Aliexpress Chinole opisują nawet co jest fake a co nie i podają rzeczywiste parametry telefonu.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez ebola1972 » niedziela, 22 czerwca 2014, 02:42

Klony klonow najczęściej działają do pierwszego zgonu. Czesto jest to zgon pierwszy i zarazem ostatni. Reanimacja trupa nic nie da skoro odpowiedniego romu nie ma. Popieram zakup Jiayu G5 lub G5s. Przynajmniej nie beda to pieniądze wyrzucone w błoto. Lub sen spokojniejszy, ze celnik paczki z podrobą nie otworzy.

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44

Powrót do INNE MARKI