Goophone 5C czy ........

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Goophone 5C czy ........

Postprzez Naezis » sobota, 5 października 2013, 00:59

Witam, jako że jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Chciałbym się przywitać i oczywiście tworząc to konto miałem z góry narzucony zamiar zadania pare pytań na które oczekuje odpowiedzi bo nie mam pojęcia o kupnie telefonów z takich stron jak alieexpress czy anybuying.com

Przejdźmy do pytań.
Zastanawiam się nad dwoma telefonami nie drogimi do 100$.
Wybrałem już dwa modele, problem w tym, że nie wiem który wybrać.
Pierwszy z nich t
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
l Bardzo ciekawy model, specyfikacje odpowiadają moim wymaganiom.
Kolejnym medelem jest

Cena mieści się w moim przedziale.

Kolejne pytanie. Ile kosztowała by mnie przesyłka do Polski ze sklepu anybuying.com.
Czy mogą mnie oszukać w transakcji? Przykładowo ja przeleje pieniądze na ich konto, a oni wyślą mi nie ten model co trzeba albo co najgorsza
w ogóle nie wyślą telefonu?

Proszę o precyzyjne odpowiedzi. Pozdrawiam :) i dziękuję z góry.
Naezis
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Re: Goophone 5C czy ........

Postprzez Naezis » sobota, 5 października 2013, 13:59

Pomoże ktoś?
Jeszcze natknąłem się na Galaxy S4 za 139$ na aliexpress
Naezis
AKTYWNY

Postprzez marxxx » sobota, 5 października 2013, 19:48

daruj sobie podróbki, bo się rozczarujesz. najczęściej gorzej wykonane od telefonów z własną marką
marxxx
Administrator

Pochwały: 37

Postprzez zriel » sobota, 5 października 2013, 20:19

Daruj sobie to anybuing wogóe - strona z pierwszego linku zniknęła, a to na drugim to ściema - MTK 6572 to nie jest 4 tylko 2 rdzeniowiec więc i cała reszta moze okazć się porażką.
zriel
VIP

Pochwały: 31

Postprzez mariuszsob » sobota, 5 października 2013, 22:26

Poszukaj czegoś na aliexpress - pewna strona.
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob
AKTYWNY

Pochwały: 16

Postprzez Naezis » niedziela, 6 października 2013, 00:26

Aha rozumiem podeśle zaraz kilka linków może coś wybierzemy wspólnie :) Chciałbym coś niedrogiego do 160$ tak na początek bo później dojdzie 23% VAT itd.
Mam swojego iPhona, ale chciałbym mieć również drugi telefon i dlatego coś trzeba wybrać.

Pierwszy telefon: http://www.aliexpress.com/store/product ... 09100.html bardzo dużo feedbacków ma sprzedający więc wszystko powinno być pewne.

Drugi telefon: http://www.aliexpress.com/store/product ... 99363.html

Trzeci telefon: http://www.aliexpress.com/item/Stock-Or ... 35355.html w tym telefonie jest wszystko ok, tylko niepokoi mnie jeden fakt, na filmikach z recenzji widać, taką kropke na ekranie zaraz po włączeniu telefonu, jak to w ogóle wyłączyć?

Proszę o radę :)
Naezis
AKTYWNY

Postprzez zriel » niedziela, 6 października 2013, 01:58

Naezis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Żaden z tych które podałeś - niby 5" cali ale mała rozdzielczość i kiepskie podzespoły. Ale da się znaleźć coś konkretnego do 160 $ :

Tego ostatniego sam zamówiłem i właśnie czekam jest on też w nieco tańszej wersji od innego producenta(różni się tylko logiem)
zriel
VIP

Postprzez Naezis » niedziela, 6 października 2013, 11:42

Ten co podałeś
on ma logo HTC One w sobie?

Może też się skusze na niego.

W tym też jest logo Samsunga z tyłu i z przodu?
Naezis
AKTYWNY

Postprzez zriel » niedziela, 6 października 2013, 14:12

Nie, cubot ani jego tańszy odpowiednik nie mają loga HTC - są klony 1:1 One M7 ale droższe. Ten drugi klon S4 jeśli poprosisz będzie miał loga i akcesoria wyglądające9a szczerze mówiąc jakościow też) jak te od Samsunga. Co prawda jeśli chodzi o wydajność to do S4 nie podejdzie, ale znowu wydajnościowo jest lepszy niż to używane HTC no i ma całkiem fajny ekran HD. Wybór należy do ciebie - niezależnie od tego czy oba modele mają logo oryginałów czy nie to fajne telefony i warte uwagi.Acha i ten klon Samsunga w wersji z prockiem 4 rdzeniowym(musisz wybrać opcję u góry przy cenie) kosztuje już 190$
zriel
VIP

Postprzez Naezis » niedziela, 6 października 2013, 15:36

Bardzo dużo feedbacków ma ten telefon podobny do S4. Może akurat się na niego skuszę. Cubot też wygląda całkiem spoko i w dodatku cena bardzo interesująca.
Naezis
AKTYWNY

Postprzez zriel » niedziela, 6 października 2013, 16:15

Naezis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tronsmart to to samo a tańszy trochę i aktualizacje do Cubota bedą do niego pasować - wszystko z tego tematu

Wszystko zależy od tego co potrzebujesz - jeśli chcesz coś szybkiego poręcznego to bierz Cubot/Tronsmart, jak to ma być też alternatywa dla tabletu, czyli częste przeglądanie netu,oglądanie filmów czy nawet czytnik e-book(są apki do wszystkipopularnych formatów także do .pdf) to bierzten klon Galaxy S4 - tylko pamiętaj że w wydajniejszej konfigurcji z 4 rdzeniowym prockiem kosztuje 190$, tak poza tym to to praktycznie to samo co Cubot/tronsmart(w wersji z mtk 6589) tyle ze ekran większy i obsługa air gesture9to kwestia softu0 w zamian 4GB wbudowanej pamięci zamiast 8 ale i tak każdy raczej kartę micro sd kupuje(ADATA class 10 UHSI do urządzeń mobilnych to koszt ok. 30-40 zł w polsce), fajnie też że dorzucają do niego etui i screen protector. Pamiętaj tylko żeby zaznaczyć przy kupnie odpowiednią wersję i napisać sprzedawcy że chcesz wersję z logami Samsunga.
zriel
VIP

Postprzez Naezis » niedziela, 6 października 2013, 16:37

Kupowałem ostatnio buty na aliexpress i nie powiem, że mnie owalili na kilkadziesiąt złoty więc jestem bardzo ostrożny teraz...
Bo nie można zapłacić PayPalem i troszke nie powiem, że lipa.
Chyba tego klona wezmę chyba, że jeszcze poczekam troszke i poprzeszukuje to alieexpress bo na prawdę ciężko coś fajnego znaleźć bo tyle rzeczy, że uff... :)
Naezis
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?