• Reklama

Golarka elektryczna

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Golarka elektryczna

Postprzez victor44 » 19 wrz 2015, o 17:46

wybacz, ale maszynek moser nic nie zastapi, uzywam ich od 15 lat i jeszcze zadna sie do nich nie umyla. Polcam kup na alle drogo maja oryginalne akumulatorowe, robia za trymery bedziesz zadowolony
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Reklama

Postprzez TLasky » 19 wrz 2015, o 19:00

Obecnie mam Mosera, tyle że używam go na tyle mało i sporadycznie (kontur i skrócenie brody) że nie widzę sensu wywalać tyle pieniędzy na kolejnego. Chyba że istnieje jakaś możliwość zmiany baterii w moim obecnym? Bo to właśnie powód moich poszukiwań.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Gravis » 28 wrz 2015, o 09:14

Jaki model Mosera polecicie? Bo jest tego trochę.. a właśnie po kilku latach padła mi maszynka do włosów - ostatnio używana więcej jako trymer..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez leoxxx » 28 wrz 2015, o 14:26

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Baterię można bez problemu wymienić. Tz. Trzeba otworzyć sprawdzić co to za ogniwo, wylutować i wlutować nowe :)
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez Flyagaric » 28 wrz 2015, o 15:00

leoxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Taka anegdotka - nie do końca offtopic:
Używam Brauna - już z 5 lat albo lepiej. Przez ostantie parę miesięcy żywotność baterii spadła drastycznie. Któregoś razu zaświeciła się czerwona dioda po tylko jednym goleniu. Zacząłem się rozglądać za promocjami, zeby kupić nową maszynkę, ale któregoś dnia mojej golarki nie było na swoim miejscu i zacząłem jej szukać. Bardzo się zdziwiłem jak ją znalazłem u nastoletniej córki w pokoju ...
Możecie sobie wyobraźić mój nerw. Szybka zjebka i okazało się, że używa jej sobie od paru miechów do golenia nóg (sic!), bo jest delikatniejsza od jej silkepila. Przestała używać, dodatkowo wyjechała na całe wakacje i okazało się nagle, że mój Braun trzyma na baterii niewiele gorzej niż zaraz po zakupie.
Morał - nie zawsze winna jest padająca bateria.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez marcoos1 » 28 wrz 2015, o 16:42

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pewnie nie tylko nóg.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez Flyagaric » 28 wrz 2015, o 16:48

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kuwa, tego wolę sobie nie dopowiadać. Głowicę golącą też wymieniłem od razu ... :-/
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Roswell » 29 wrz 2015, o 09:33

Ja kupiłem podobną do tej:

http://www.aliexpress.com/item/New-4D-D ... 5,201409_4

i określę to jednym słowem tragedia :-(
Teraz mam brauna serii 5 i tym to już się można ogolić ;-)
Roswell
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Newman N2

Postprzez Gravis » 5 paź 2015, o 15:19

Nikt nie odpowie jakiego Mosera warto kupić? Jest tych modeli trochę.. W sumie to głównie będzie służył za "trymer" , okazyjnie do strzyżenia włosów..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez grzegorz1982 » 25 paź 2015, o 21:12

Czy ktos moze polecic golarkę do brody ?
grzegorz1982
AKTYWNY

Telefon:: Mi4C

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić