• Reklama

Goclever Insignia 5, smartfon z mtk6589t i obsługą aero2.

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: Goclever Insignia 5, smartfon z mtk6589t i obsługą aero2

Postprzez zriel » czwartek, 7 listopada 2013, 03:11

Jak jest OGS to jest szkło.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez brutal6 » sobota, 16 listopada 2013, 10:47

Witam

Parametrami jest niemal identyczny jak Xiaomi Hongmi (Red Mi / Red Rice) lub Oppo R819, tylko nawet doliczając koszty wysyłki do polski i dodatkowych dupereli, to wciąż taniej jest zamówić z Chin... ;)
Always look on the brights side of light...
brutal6

Pochwały: 1

Postprzez edward » czwartek, 28 listopada 2013, 12:28

Cześć

Testuje od wczoraj Insignie i mam problem z siecią Plus - nie włącza się 3G. Z Orange i Play nie ma problemu, od razu wskakuje HSPA+, natomiast w Plus jest tylko 2G, w dodatku nawet na 2G nie ładują się strony www. Te same karty SIM od Plusa w Samsungu działają.

Macie jakiś pomysł?
edward

Postprzez brutal6 » czwartek, 28 listopada 2013, 13:11

Oddaj Solożowi kartę i pozostań przy Orangei i Play ;)
A poważnie to zadzwoń do serwisu GoClever i zowiedz się czy juz mieli takie zgłoszenia. Może pomoże wymiana karty na nowszy typ (duplikat w salonie), w Orange jak karta ma chociaż jeden błąd to robią clona od ręki za free, a jak nie to za 25zł, ale sprawdzenie jest za darmo. Zapytaj w PLUS'ie, albo poszukaj kogoś kto ma nowy starter lub poprostu nową kartę. Ja tak miałem kiedyś w Samsungu Omnia jak weszły, a miałem jeszcze kartę z przrzed 5 lat...
brutal6

Postprzez bartazzz » czwartek, 28 listopada 2013, 13:15

edward napisał(a):Cześć

Testuje od wczoraj Insignie i mam problem z siecią Plus - nie włącza się 3G. Z Orange i Play nie ma problemu, od razu wskakuje HSPA+, natomiast w Plus jest tylko 2G, w dodatku nawet na 2G nie ładują się strony www. Te same karty SIM od Plusa w Samsungu działają.

Macie jakiś pomysł?

wkładasz karty pojedynczo czy masz dwie na raz. Bo jak dwie na raz to jedna działa 3g a druga 2g czyli to normalne
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez edward » czwartek, 28 listopada 2013, 13:46

bartazzz napisał(a):
edward napisał(a):Cześć

Macie jakiś pomysł?

wkładasz karty pojedynczo czy masz dwie na raz. Bo jak dwie na raz to jedna działa 3g a druga 2g czyli to normalne

SIM jest w slocie 3G (lewy oznaczony W), obojętnie, czy w drugim jest inna karta SIM, czy nie.
edward

Postprzez edward » czwartek, 28 listopada 2013, 13:49

brutal6 napisał(a):Oddaj Solożowi kartę i pozostań przy Orangei i Play ;)
A poważnie to zadzwoń do serwisu GoClever i zowiedz się czy juz mieli takie zgłoszenia. Może pomoże wymiana karty na nowszy typ (duplikat w salonie), w Orange jak karta ma chociaż jeden błąd to robią clona od ręki za free, a jak nie to za 25zł, ale sprawdzenie jest za darmo. Zapytaj w PLUS'ie, albo poszukaj kogoś kto ma nowy starter lub poprostu nową kartę. Ja tak miałem kiedyś w Samsungu Omnia jak weszły, a miałem jeszcze kartę z przrzed 5 lat...

Mam dwie różne karty SIM od Plusa, nową i starą i z żadną nie chce działać WCDMA.
edward

Postprzez edward » czwartek, 28 listopada 2013, 14:43

Dzwoniłem na inforlinię GoClevera. Akurat dziś mają awarię. ;) Głos automatycznej sekretarki dziwnie brzmiał jak syntezator mowy z internetu IVONA. :)
edward

Postprzez brutal6 » czwartek, 28 listopada 2013, 16:01

Plus i Paly działają na w większości na tych samych nadajnikach i częstotliwościach, bo dzielą pasma (PLAY dzierżawi od PLUS'a), więc to nie jest problem z siecią czy nadajnikami. To może być karta lub telefon. Jeśli dział w innym telefonie, to stawiam na Telefon...
brutal6

Postprzez edward » czwartek, 28 listopada 2013, 17:01

Wysłałem maila do serwisu GoClevera. Niby 48h się czeka.
edward

Postprzez brutal6 » czwartek, 28 listopada 2013, 18:08

Walcz, bo nie kosztowało to 5zł a produkt od wad nie jest wolny. Ja mam złe wspomnienia z serwisem GoClever, ale życzę Ci, żeby poszło gładko...
Opisz może trochę ten telefon, jakie odczucia i wrażenie ogólne, funkcjonalność, itd...
brutal6

Postprzez edward » piątek, 29 listopada 2013, 12:47

Dodzwoniłem się do GoClevera, umywają ręce, nie mieli takich zgłoszeń jeszcze. Skontaktuję się z Plusem.

Co do pierwszych wrażeń, to poza tym nieszczęsnym 3G i Plusem są one bardzo pozytywne. Bardzo dobrze złożony, wysoka jakość, system i przeglądanie stron WWW działa płynnie. Dobra antena, dużo lepszy sygnał mam niż w moim Samsung Galaxy mini2. Miernik baterii 2000 mAh od 100% od godziny 8 rano wczoraj do 10.40 spadł do 62 %, a wczoraj wieczorem puszczałem jeszcze AnTuTu i itp benchmarki. Więcej informacji i zdjęcia u mnie na blogu:

http://edwardweinert.com/testy-i-recenz ... -wrazenia/
edward

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE MARKI