• Reklama

Giving Assistant - jaki screen potrzebny do rekalamacji?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Giving Assistant - jaki screen potrzebny do rekalamacji?

Postprzez kaol » 24 maja 2016, o 14:57

Właśnie myślałem, że się da ale gdy chce przelać widnieje informacja "Jedyną walutą rachunku bankowego w Polsce mogą być złote polskie."
W takim razie niestety to jest wykluczone ;/ Może ktoś robił coś podobnego i jakiś sposób zna? :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Postprzez saperq » 24 maja 2016, o 19:17

Zaoferuj się na forum że możesz komuś coś kupić bez żadnej prowizji. Osoby nieposiadające konta w $$ będą z tego zadowolone ( nie stracą na przewalutowaniu z PLN na USD z polskiego konta ;-) ).
Ewentualnie kup coś z Chin i sprzedaj po cenie zakupu ... Innej opcji nie widać ;-)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez wojcieszkin » 1 cze 2016, o 20:47

Mam sprawę do kogoś bardziej obeznanego w givingassistant. Kupiłem przez ten portal w dniu 13.05.16 telefon w sklepie everbuying. Ponieważ nic do tej pory mi nie przyszło na konto, wysłałem reklamację wraz ze screenami transakcji. Dzisiaj dostałem odpowiedź: "Thank you for contacting Giving Assistant Customer Service. I see from your email that your purchased from everbuying and I am very sorry but everbuying.net does not offer cash back purchasing. You can see if a store offers cash back by checking if there's a turquoise box at the top right of the store page. If there is no such box, we don't offer cash back for that specific store. You can also click on this link to see the full list of cash back stores: https://givingassistant.org/cashback-stores". Czyli twierdzą, że nie dawali cashbacku na everbuying a wiem na pewno, że dawali, ponieważ dokonywałem tej transakcji. Problem polega na tym jak im to udowodnić?
wojcieszkin

Telefon:: Samsung

Postprzez majkel_94 » 1 cze 2016, o 23:30

Na bank było, bo sam się przymierzałem do zakupu tvboxa tam i sprawdzałem, że chyba 6% było :P

Ja miałem z GA trochę przebojów, bo kupiłem na Gearbest drona, dotarł do mnie, a nie pokazała mi się w systemie cashback.
Napisałem do nich ze screenem zamówienia, to mi przyznali zwrot od razu, ale bez $5 za rejestrację. Jak się dopomniałem to $5 też dodali, ale już po wypłacie na paypala.
No i teraz mam $5 i nie mam jak tego wypłacić na paypala :/

Próbował ktoś kupić coś z cashbackiem np. za dolara, żeby tego cena uzbierać by wypłaciło? :D
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez leoxxx » 2 cze 2016, o 05:57

Jak widać zakończyli współpracę z evrybuing i pewnie nie mogą już naliczyć Ci cashbacku.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez wojcieszkin » 2 cze 2016, o 09:33

Ale chyba jest istotne czy ta współpraca w dniu zakupu funkcjonowała? To, że przestali później naliczać cashback dotyczy chyba zakupów po zakończeniu współpracy? Według was mam sobie odpuścić tę reklamację?
wojcieszkin

Telefon:: Samsung

Postprzez grbrandys » 2 cze 2016, o 12:53

Jak jest wypłacana kasa z Giving Assistant bo mam tam 9 dolców i nie mam pojęcia jaka to wypłacić. Mam ustawione konto paypala do wypłaty.
grbrandys
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: huawei g300

Postprzez atoh » 2 cze 2016, o 14:22

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja kupiłem, jakieś dziadostwo za niecałe pół dolara. Naliczyło mi dwa centy cashbacku, i po jakichś 65 dniach miałem wypłatę 5,02$ na Paypala.
atoh

Pochwały: 1

Postprzez saperq » 2 cze 2016, o 14:26

grbrandys napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy masz wpisane imię, nazwisko oraz adres email paypal?
Mówisz że masz zaznaczone Paypal w punkcie 3. Masz ptaszek przy tym ?
Ile masz w Current Earnings ?
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Postprzez grbrandys » 2 cze 2016, o 15:02

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy masz wpisane imię, nazwisko oraz adres email paypal?
Mówisz że masz zaznaczone Paypal w punkcie 3. Masz ptaszek przy tym ?
Ile masz w Current Earnings ?

tak to wygląda https://drive.google.com/file/d/0B6QuBD ... sp=sharing
grbrandys
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: huawei g300

Postprzez saperq » 2 cze 2016, o 15:16

Czyli te 4,2$ w oczekiwaniu. Nie minęło od kupna 60 dni. Jak minie dostaniesz powiadomienie i te 4,20$ wskoczy do Current earning.
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Postprzez 2Le » 2 cze 2016, o 22:09

Dodam znak ? od siebie. Jeżeli kupiłem telefon z gearbest jakoś 10 kwietnia i do tej pory nie dostałem zwrotu od giving assistant to czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Generalnie chodzi mi o to, że podobno bez potwierdzenia odbioru nie otrzymam zwrotu kilkudziesięciu złotych. Mam problem z potwierdzeniem otrzymania przesyłki, nie mogę tego zrobić na gearbest. W zamian zaoferowali mi (gearbest) 1$...
Wierny chińczykom - aktualnie COOL1 4/32
2Le
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Cool1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI