• Reklama

gionee elife e7

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: gionee elife e7

Postprzez TLasky » wtorek, 5 maja 2015, 17:36

tomek101279 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tiaaa... mam dokładnie ten sam błąd, a do tego zniechęcony brakiem możliwości update-u zrootowałem gp (sam nie wiem jakim cudem, bo ze sterownikami chyba nie do końca wszystko OK i nie postawił mi się SuperSU, ale Kinguser jest :-D). Z wgrywaniem systemów to u mnie jest taka śmieszna historia, że wolę tego nie dotykać, bo jak zwykle uwalę telefon :-D. Serio zrobili na niego Lillipopa? Coś mi się wierzyć nie chce... Z innej beczki- ma ktoś może na nim KK? Natknąłem się gdzieniegdzie na opinie, że spada jakość zdjęć i ma kiepskie zarządzanie baterią. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy? Gdyby się znalazł w Krakowie jakiś spec skłonny wgrać mi system za sensowną flachę to ja chętnie :mrgreen:.

T.

to proste jak ......

tu masz co i jak http://forum.xda-developers.com/general ... 7-t3091081
dlatego kinguser bo rootowałes programem IROOT a nie VROOT, lolipop ma byc jakos w maju zobaczymy, na razie jestem na 4.2.2 i nie jestem zainteresowany 4.4. Lolipop ma byc oficjalnie jak sa ludzie robiacy owy sporo działa i sporo nie działa wiec czekamy

Dzięki wielkie za dobre chęci, akurat 5 min przed zajrzeniem do wątku zrobiłem update do KK i teraz w nagrodę mam tylko język angielski a pi****lony NFS: Most Wanted dalej daje info "Ta wersja nie jest zgodna z Twoim urządzeniem". Ktoś chce kupić Gionee? Bo mnie już klęka psychika... czy ktoś ma jakiś pomysł jak to ogarnąć, żeby działało (dodam że NFS nie jeste jedyną grą, która "nie jest zgodna" :-/). Za skuteczne i sprawne rozwiązanie problemu odwdzięczę się siakoś (do dogadania :-)).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

Postprzez tomeklodz » wtorek, 5 maja 2015, 18:56

Było pytać jest tylko Eng wgraj stock Rom 4.2.2 i powinien być pl jak coś to mam kopie systemu przez chińskie recovery to służę pomocą
Jak zrobiłeś update???
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez TLasky » wtorek, 5 maja 2015, 22:19

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wielkie dzięki za propozycje, ale pobawię się z root-em i MoreLocale2 albo innymi tego typu i zobaczę co wyjdzie :-). Ostatecznie zostanę na angielskim, bo mi to w sumie nie robi wielkiego problemu- ogarniam :-). Update robiłem ściągając odpowiednią do naszej (czyli indyjskiej) wersji paczkę i wgrywając ją przez recovery mode, potem tylko factory reset i wszystko zabanglało, choć ładowało się na tyle długo, że już prawie krecik wychylał główkę ze swojej norki (czyt. prawie się zes***em :-D).

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez tomeklodz » wtorek, 5 maja 2015, 22:48

Linka do paczki możesz podesłać
Jakie recovery masz?
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez TLasky » środa, 6 maja 2015, 00:27

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jasne, tylko przy ściąganiu przez chrome zablokowało mi na samym końcu, więc musiałem to zrobić Operą

https://mega.co.nz/#!785j3A7a!wWk65A701 ... sVVKJIU2hc

eee... jak mi powiesz jak to sprawdzić to Ci powiem jakie mam recovery ;-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez tomeklodz » środa, 6 maja 2015, 05:16

Po chińsku angielsku dotykowe?
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez TLasky » środa, 6 maja 2015, 14:30

Po angielsku klawiszowe (vol up i down oraz power button), niesamowice okrojone :-D dosłownie kilka linijek tekstu, ale wśród nich między innymi "update from SDcard" oraz "wipe/factory reset" :-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez tomeklodz » środa, 6 maja 2015, 16:08

Czyli stock wszystko jasne
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI