• Reklama

Gionee Elife E7- jak oswoić potwora :-)

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: Gionee Elife E7- jak oswoić potwora :-)

Postprzez TLasky » piątek, 9 października 2015, 15:13

Zmień na KK i będzie dobrze- instrukcję masz w 1st poście tego wątku :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez digitalk » sobota, 6 lutego 2016, 20:49

Witam moze ktos bedzie mi mogł pomóc, kupilem od jednego z uzytkownikow tego forum Gionee Elife E7 i niestety sprzedawca okazal sie nieuczciwy, telefon ma lekki zoltawe przebarwienie na ekranie w lewym gornym rogu(no ale mniejsza z tym gdyz z tym dalo by sie zyc ), gdy podlaczylem tel pod ladowarke nie dalo go sie uzywac bo wariowal dotyk oraz telefon nie czytal mi karty sim, najgorsze ze telefon sie nagle wylaczyl i nie daje oznak zycia, nie swieci zadna dioda pod czas ladowania, komp go nie wykrywa kompletnie probowalem na 4 roznych komputerach(oczywiscie wgrywalem wczesniej drivery) moze ktos chcialby mi pomoc(moglbym podeslac telefon gdyby ktos c=mial chwile sie pobawic) lub ewentualnie jesli nie da sie tego naprawic to ktos chcialby go odkupic na czesci zebym odzyskal choc czesc wydanej kasy(rozwaze kazda propozycje) gdyz sprzedawca przestal nagle odpisywac na wiadomosci gdy zazadalem zwrotu telefonu(odrazu po rozpakowaniu telefonu gdy zauwazylem przebarwienie i reszte usterek napisalem do niego), dzieki za kazda pomoc, pozdrawiam
digitalk

Postprzez Maltis » sobota, 6 lutego 2016, 20:56

Powiedz który to taki miły kolega jest... :-/

Wysłane z mojego X5 przy użyciu Tapatalka
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20

Postprzez tomek101279 » sobota, 6 lutego 2016, 21:06

digitalk napisał(a):Witam moze ktos bedzie mi mogł pomóc, kupilem od jednego z uzytkownikow tego forum Gionee Elife E7 i niestety sprzedawca okazal sie nieuczciwy, telefon ma lekki zoltawe przebarwienie na ekranie w lewym gornym rogu(no ale mniejsza z tym gdyz z tym dalo by sie zyc ), gdy podlaczylem tel pod ladowarke nie dalo go sie uzywac bo wariowal dotyk oraz telefon nie czytal mi karty sim, najgorsze ze telefon sie nagle wylaczyl i nie daje oznak zycia, nie swieci zadna dioda pod czas ladowania, komp go nie wykrywa kompletnie probowalem na 4 roznych komputerach(oczywiscie wgrywalem wczesniej drivery) moze ktos chcialby mi pomoc(moglbym podeslac telefon gdyby ktos c=mial chwile sie pobawic) lub ewentualnie jesli nie da sie tego naprawic to ktos chcialby go odkupic na czesci zebym odzyskal choc czesc wydanej kasy(rozwaze kazda propozycje) gdyz sprzedawca przestal nagle odpisywac na wiadomosci gdy zazadalem zwrotu telefonu(odrazu po rozpakowaniu telefonu gdy zauwazylem przebarwienie i reszte usterek napisalem do niego), dzieki za kazda pomoc, pozdrawiam

sprawdź inna ładowarkę na początek i fakt podaj namiary na sprzedawce
tomek101279

Pochwały: 3

Postprzez digitalk » sobota, 6 lutego 2016, 21:10

Narazie nie chcialbym nikogo dyskredytowac dla tego nie podawalem nicka ani danych(bo tez je posiadam), napisalem temu panu ze jezeli do poniedzialku nie wysle mi potwierdzenia zwrotu pieniedzy na moje konto wtedy podejme odpowiednie kroki prawne jak i opisze cala sytuacje na forum w odpowiednim dziale(bo widzialem ze jest tu dzial o nieuczciwych sprzedawcach), tymczasem czekam do poniedzialku, ewentualnie licze tez na pomoc kogos z forum w kwesti naprawy lub zakupu telefonu na czesci jezeli okaze sie ze telefon jest uceglony na amen, mam nadzieje ze rozumiesz moj tok rozumowania :) pozdrawiam
digitalk

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI