• Reklama

Gionee Elife E7- jak oswoić potwora :-)

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: Gionee Elife E7- jak oswoić potwora :-)

Postprzez Daxol » sobota, 23 maja 2015, 17:16

nagle nie było błędu w programie a przez wciskanie powerbuttona i głośności do góry zmieniłem odczyt z nierozpoznawalnego urządzenia na qcom coś tam i poszło... tylko zainstalowałem jakiś dziwny rom general mobile discovery coś tam, mam tam niby kitkata ale jakiś dziwny jest bo np nie mam emotek na snapchacie a wiem że od kitkata już powinny być + bardzo dużo system zajmuje (pliki na komputerze 1,2gb) czyży poprzednie pliki systemowe się nie usunęły czy jak?

http://screenshot.sh/m9j0kq5SeAsw4

* dioda powiadomień nie działa ;

Roma pobralem z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=EL12Cq9X3oo czy po takim wgrywaniu roma potrzeba jeszcze raz zrootować telefon?
Daxol

Reklama

Postprzez tomeklodz » sobota, 23 maja 2015, 17:56

Zobacz czy możesz wejść w recovery jeśli tak to wgraj 4.4.2 z pierwszego postu
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez Daxol » sobota, 23 maja 2015, 18:17

przy moim custom romie nie spowoduje to z powrotem stanu brick?
Daxol

Postprzez tomeklodz » sobota, 23 maja 2015, 19:09

Głowy nie dam obciąć generalnie wygrywasz nowy czysty rom
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez Kwasiu » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 15:10

Witam,
podepnę się pod temat. Może ktoś będzie mi w stanie pomóc. W pewnym momencie w moim E7 ludzie zaczęli się skarżyć, że słabo mnie słyszą. Nie wiem czy tak było od początku czy nie, bo nie zwracałem na to uwagi. Myślałem, że to problem zasięgu itp. Po stwierdzeniu, że rzeczywiście problem występuje. Wgrałem nowy soft jak w pierwszym poście w tym temacie, ale niestety to w niczym nie pomogło. Jest może jakiś sposób na podgłośnienie mikrofonu w tym telefonie?
Dodam, że sposób opisany w: poradnik-jak-zwiekszyc-glosnosc-gdy-jest-zbyt-cicho-t8402.html mi nie pomoże, bo nie potrafię wejść na e7 do trybu inżynierskiego (kod nie pasuje).

Pozdrawiam
Kwasiu

Postprzez shayk » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 16:42

Kwasiu napisał(a):Witam,
podepnę się pod temat. Może ktoś będzie mi w stanie pomóc. W pewnym momencie w moim E7 ludzie zaczęli się skarżyć, że słabo mnie słyszą. Nie wiem czy tak było od początku czy nie, bo nie zwracałem na to uwagi. Myślałem, że to problem zasięgu itp. Po stwierdzeniu, że rzeczywiście problem występuje. Wgrałem nowy soft jak w pierwszym poście w tym temacie, ale niestety to w niczym nie pomogło. Jest może jakiś sposób na podgłośnienie mikrofonu w tym telefonie?
Dodam, że sposób opisany w: poradnik-jak-zwiekszyc-glosnosc-gdy-jest-zbyt-cicho-t8402.html mi nie pomoże, bo nie potrafię wejść na e7 do trybu inżynierskiego (kod nie pasuje).

Pozdrawiam

Spróbuj programem MTK Engineering Mode
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Postprzez TLasky » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 17:09

Programem do MTK grzebać w telefonie na Snapie? :-P. Choć ostatnio polak odpalił Google Store na Win 10, więc wszystko jest możliwe ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez shayk » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 17:52

TLasky napisał(a):Programem do MTK grzebać w telefonie na Snapie? :-P. Choć ostatnio polak odpalił Google Store na Win 10, więc wszystko jest możliwe ;-).

T.

Zawsze może być jakiś odpowiednik :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Postprzez Kwasiu » środa, 19 sierpnia 2015, 17:01

Niestety program MTK Engineering Mode nie daje rady na e7. A podobnego programu dla snapa nie udało mi się znaleźć. Jeszcze jakieś pomysły?
Kwasiu

Postprzez ddr » środa, 19 sierpnia 2015, 17:21

MTK Engineer Tools jak sama nazwa wskazuje jest do MTK, a nie do qualcomma...
Ustawienia dźwięku na mtk są chyba przechowywane w katalogu /data/nvram/APCFG/APRDCL/. Może jest coś podobnego na qualcommie.
Jeśli tak to można próbować wyciągnąć z innego romu nawet do innego telefonu. Może zadziała.
Nie wiem też czy nie udupi to telefonu.
Może mikrofon wysiada?
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Flyagaric » wtorek, 1 września 2015, 14:42

Taki news dla miłuśników MIUI: pojawił sie port tego softu na nasze E7. Ze względu na słabą appkę aparatu i problemy z mikrofonem nie będę tego osobiście próbował, ale potencjał na przyszlość jest.
http://forum.xda-developers.com/elife-e ... 0-t3190481
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Postprzez mruczek66 » środa, 2 września 2015, 13:31

witam. co wybrać Gionee ELIFE E7 czy Xiaomi Redmi Note 2 fdd 16gb. cena prawie ta sama. dual sim mi nie zależy , lte szkoda że brak. telefonu używam do wszystkiego (navi, gry,filmy i internet )
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 5,201409_3
http://www.aliexpress.com/store/product ... 78854.html
proszę o waszą opinię
mruczek66
AKTYWNY

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE MARKI