• Reklama

GIONEE ELIFE E7 czy LENOVO K3 NOTE

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: GIONEE ELIFE E7 czy LENOVO K3 NOTE

Postprzez TLasky » 6 cze 2015, o 01:22

Nie bardzo wiem co masz na myśli odnośnie jakości dźwięku, więc poruszę wszelkie aspekty:

1. Jakość i głośność rozmów- bardzo dobra, porównywalna do Lenovo P780 na Alice Project, nigdy nie miałem problemów żeby kogoś dosłyszeć i vice versa. Moja ocena- 9/10.
2. Głośniki- nie wiem czy są dwa czy jeden (bez różnicy, bo i tak wszystko na dole)- grają bardzo ładnie i czysto, oprócz Meizu MX4 to najgłośniejszy telefon jaki miałem, więc jeśli ktoś chce męczyć ludzi w autobusach to wybór idealny :-D. Moja ocena 9/10 (choć ludzi nie męczę ;-)).
3. Muzyka- i tu jest dziwnie, bo bardzo różnie gra z różnymi słuchawkami, tj. z większością gra z dupy :-D te z zestawu są głośne, ale grają niezbyt czysto, z kolei np. Pistony V2 to dramat i porażka, ale już z Takstarami ML650 przyspieszył mi bicie serca. Czekam obecnie na Pistony V3 i zobaczę jak to zadziała. Muzycznie nie jest jakiś wybitny. Moja ocena- 6/10 i z tego względu jak tylko pogonię Lenovo to Gionee zostanie moim służbowym, a do prywatnego użytku poszukam czegoś z lepszą muzą :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Postprzez kabum » 10 cze 2015, o 10:40

ja stoję przed dylematem pomiedzy E7 vs K3 a P7000.
Niby mam złożonego preorder`a na P7000(ustrzelony za 159,99), natomiast nie wiadomo kiedy będzie wysłany.. i powaoli zastanawiam się nad wycofanie zamówienia i kupna albo Gionee E7 albo Lenovo K3.

Obecnie posiadam Moto G 2nd, ale chętnie zmieniłbym na coś mocniejszego.

Pytanie do posiadających E7, jak to jest z tym lollipopem( przyzwyczaiłem się do niego na mojej moto) ? z tego co widziałem na xda, ma pojawic sie pod koniec czerwca....
kabum

Pochwały: 2
Telefon:: Motorola

Postprzez tomeklodz » 10 cze 2015, o 11:04

kabum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oficjalnie tak ma być zobaczymy

Wysłane z mojego E7 przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2015, o 00:33

Możecie doradzić pewny sklep do zakupu E7? Gearbest? Pandawill ma trochę drożej. Fastcardtech odpada - opinie ich skreślają. Na 1949 zostały tylko białe ... Chyba tylko gearbest.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kabum » 12 cze 2015, o 10:30

ja własnie zamówiłem E7 na gearbest. jest kod rabatowy GEE7 i wtedy wychodzi za ok 158$
Wcześniej u nich zamawiałem Rejestrator samochodowy i kilka bzdur i było ok, kontakt tez w miarę niezły.
kabum

Pochwały: 2
Telefon:: Motorola

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2015, o 11:48

Dzięki bardzo - chyba zrobię to samo, bo powoli znikają te telefony. Czarną sztukę, już teraz jest trudno dostać.
Bardzo chciałem Iuni U2 zamiast tego (to w sumie też Gionee i konfig identyko), bo jest mniejszy i ma fajniejszą obudowę, ale Iuni jest dalej 50$ droższy i nawet w snach nie ma co liczyć, że dostanie lollipopa, który na E7 ma wyjść w tym miesiącu.

Edit:
Nie ma co przeciągać, zamówiłem. Mam nadzieje, ze faktycznie oznaczą jako gift - prosić o to trzeba w komentarzu do zamówienia, w ostatnim kroku - prawie zapomniałem o tym ... w ostatniej chwili mi się przypomniało.
Ciekawostka - mam kartę w EUR powiązaną z paypalem, więc przełączyłem w sklepie walutę na EUR i wyszło 148E. Przy finalizacji zamówienia, po logowaniu do PP i tak widzimy cenę w USD ... Nie ma tego złego, nie używam konwersji PP, więc cena wyszła nawet niższa - 146E. Zostaje poszukać fajnego skórzanego Etui na Ali - a może wy coś polecicie?
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez TLasky » 12 cze 2015, o 14:23

Na początek w zestawie będziesz mieć etui typu "flip"- plastikowy armor + pseudoskórzany przód, wygląda naprawdę elegancko i gdyby nie to, że nie lubię flipów (ciężko się obsługuje telefon za kierownicą) to byłby w zupełności wystarczający. Właściwie był wystarczający, bo nosiłem go do czasu przyjścia kondoma :-).

T.

Autor postu otrzymał pochwałę
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Flyagaric » 12 cze 2015, o 14:32

To miłe zaskoczenie, bo właśnie o flipie myślałem. Zobaczymy jak z jakością - jak nie jest źle, to może zostawię go sobie, a potem będę szukał jakiejś skórki. Mam już dość dużego skórzanego kondona, który też pewnie będzie w użyciu.
Bardzo dziękuję za to info.
Flyagaric
VIP

Postprzez michaelred » 15 cze 2015, o 16:44

Kolego gdzie zamowiles i jaki kolor? W Gearbest? Bo mnie pisza ze juz nie ma a na stronie ciagle in stock... Wyslali juz? Ma ktos Gionee E7 bialego? Jak ten plastik wyglada na zywo, bardzo sie to swieci czy bardziej matowy?
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Lenovo a820
ROM: AOSP by Superthan

Postprzez bartazzz » 15 cze 2015, o 16:51

gearbest ma wszystko "in stock"
hehehe
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez tomek101279 » 15 cze 2015, o 16:51

michaelred napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

niestety swiecacy mam silikon wiec nie jest to problem
tomek101279

Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2

Postprzez michaelred » 15 cze 2015, o 17:20

Dobra zamowilem bialasa :)
http://www.1949deal.com/gionee-elife-e7 ... white.html
Troche zapomnialem o 1949deal a kiedys pare rzeczy u nich bezproblemowo zanabylem:)
Przy okazji to chyba jeden z nielicznych sklepow, ktory pokazuje ilosc dostepnych i sprzedanych sztuk prawidlowo. Jak klikalem zamowienie bylo 27 sold teraz jest juz 28 :P Pewnie ze 2 sztuki jeszcze maja i koniec :)
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Lenovo a820
ROM: AOSP by Superthan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Porównania telefonów