• Reklama

Ginące posty i tematy

Propozycje zmian na forum?

Ginące posty i tematy

Postprzez KurtisStryker » 7 maja 2013, o 12:39

Zauważyłem, że często giną posty oraz tematy. Na początku myślałem, że tylko moje, ale też innych. Czy to coś nie tak z forum czy admini tak gorliwie kasują?
KurtisStryker
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 21:34
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1

Reklama

Postprzez adamfon » 7 maja 2013, o 13:21

W 5 sekund znalazłem informację, że są problemy techniczne z forum.
Masz jakieś problemy to najpierw szukaj rozwiązania na forum, a jak nie znajdziesz to wtedy je opisz.
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez piechucki » 10 sty 2015, o 22:09

Temat stary jak dinozaury, ale chyba najbardziej odpowiedni. Czy jest jakiś problem, żeby w przypadku skasowania postu przez moda autor postu otrzymywał wiadomość? Posty znikają, a autor czasem nawet o tym nie wie. To raczej nie jest w porządku. Chyba, że zakładamy, że mod ma zawsze rację, a wszystko inne się nie liczy ...

Pochwały przyznane za posta: 4
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez widmo82 » 10 mar 2016, o 09:43

Podbijam wątek. Uważa, to za słuszny pomysł. Jeśli ktos nie wie jaki błąd popełnił to zapewne załozy kolejny raz taki wpis lub... nigdy nie doczeka sie odpowiedzi bo nie bedzie wiedział co sie stalo i zniecheci go to do korzystania z forum i najzwyczaniej forum straci użytkownika a gdyby dostal wskazówkę to następnym razem już byłby bardziej pilniejszym użytkownikiem i rozwijałby forum. Takie zachowanie jest na forum kosmetyki aut, nikt nic nie wie co sie dzieje, ludzie boja sie odezwac i forum nie rozwija sie tak jak mogloby.
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
Avatar użytkownika
widmo82
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 23:43
Pochwały: 24

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez fake4r » 10 mar 2016, o 10:02

Było to ostatnio omawiane przy okazji naboru nowych osób na moderatorów. Marx miał rozważyć opcję aby autor postu był automatycznie powiadamiany o usunięciu jego posta, wtedy przy usuwaniu wpisywalibyśmy powód. Bo tak to nie ma innego wyjścia zarówno ja jak i reszta modów nie będzie ręcznie pisała za każdym razem do kogoś pw dlaczego jego post został usunięty.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez blue_voyager » 10 mar 2016, o 10:08

Poza tym, tak jak pisałem to już kilkukrotnie - wiele z tych postów wcale nie jest usuwane tylko przenoszone do właściwych działów i tematów. Nie oczekujcie od nas, że będziemy pisali do Was wiadomości gdzie przenieśliśmy Wasze posty w sytuacji gdy Wam nie chce się nawet zwrócić uwagi gdzie umieszczacie wpis np. pytanie o ROM do Xiaomi w temacie sklepu JD.com. To jest nagminne. A Wy zamiast pisać do nas z pretensjami, sprawdźcie po prostu w swoich postach gdzie jest wasz wpis.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez fake4r » 10 mar 2016, o 10:15

Dokładnie to druga sprawa. Po za tym tu nikt nikomu nie chce robić na złość, ale posty typu offtop są kasowane, bo albo będzie porządek albo offtop jak na wykopie, albo nawet na miuipolska, tam tez jest bajzel.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez bandit » 10 mar 2016, o 12:09

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kilkukrotnie usuwales moje posy bez podania przyczyny. Takze mizerne toto tlumaczenie :). No offence.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
bandit
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 16:08
Pochwały: 1
Telefon:: Zuk Z1

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez blue_voyager » 10 mar 2016, o 12:15

Po pierwsze skąd wiesz, że to ja usuwałem, modów na forum jest kliku. Masz wgląd do logów?
Po drugie chyba wyjaśniłem dlaczego nie informujemy o powodach usuniecia postów. Może następnym razem pilnuj aby były one zgodne z tematem, regulaminem itd.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez Jacuss » 10 mar 2016, o 13:58

blue - są spejcalne wtyczki które z automatu powiadamiają autora - nawet przy przenosinach posta/tematu więc nie musiałbyś tracić czasu na pisanie PW
Avatar użytkownika
Jacuss
AKTYWNY
 
Posty: 387
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 00:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 15
Telefon:: One Plus 5

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez blue_voyager » 10 mar 2016, o 14:04

Jacuss, podobno jesteś modem. Nie wiesz, że to nie od nas zależy? Jesli Marx doda cos takiego, nie będzie problemu, a na razie to nie funkcjonuje.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Ginące posty i tematy

Postprzez marx » 10 mar 2016, o 14:17

jest taka możliwość, ale nie wiem czy warto z tym grzebać, bo jeżeli mam zmieniać silnik forum, to kolejne zmiany w PHPBB3 są zbędne.
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama