• Reklama

Geekbuying - Współpraca

Geekbuying

Geekbuying - Współpraca

Postprzez LukC » sobota, 2 listopada 2013, 18:19

Obrazek

Serwis Telchina.pl ma zaszczyt ogłosić współpracę z Geekbuying.com

Obrazek

GeekBuying.com jest sprawdzonym chińskim sklepem internetowym, oferującym najfajniejsze gadżety w niskich cenach.
Sklep ma globalną sieć klientów. Posiada sprawnie działający system wysyłki jak i obsługi po sprzedażowej.
Wszystkie wykonywane płatności są bezpieczne i niezawodne.
Obecnie wśród konkurencyjnych produktów oferowanych przez Geekbuying.com znajdują się: Smartphony, Tablety, urządzenia Mini PC, Kamery samochodowe, Kamery IP, itp.
Sklep dąży do zapewniania swoim klientom coraz bardziej bardziej innowacyjnych produktów.
Bez względu na to jesteś Geekiem, czy nie, na pewno się nie zawiedziesz kupując na Geekbuying.com

Zamówiony towar wysyłany jest GRATIS!
Obrazek

Na początek współpracy, dla aktywnych użytkowników forum Telchina.pl, sklep Geekbuying.com oferuje:

- kupony rabatowe
- pełne wsparcie przed i posprzedażowe, w tym:
- dostęp do najnowszych ROM-ów i aktualizacji dla zakupionych urządzeń
- usługi gwarancyjne
itp.

Dostępne pcje wysyłki:

- Kurier DHL
- Poczta (SG,HK,CN)
- EMS

Kod: Zaznacz cały
http://www.geekbuying.com/help/payment_and_shipping/shipping_guide

Dostępne Opcje Płatności:

- Paypal
- Western Union
- Karty Kredytowe
http://www.geekbuying.com/help/payment_and_shipping/methods

Telchina.pl i Geekbuying.com życzą udanych zakupów.
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Geekbuying - Współpraca

Postprzez xray007 » sobota, 2 listopada 2013, 22:12

To czekam na dalsze info ;-) Aktualnie jestem na zakupie dwóch telefonów i może sprawdzę ten sklep.
xray007

Pochwały: 1

Postprzez arcadioush » sobota, 2 listopada 2013, 23:18

Nie żartuj LukC :), ten sklep należy do jednych z droższych na chińskim rynku.
arcadioush

Pochwały: 4

Postprzez kundzia111 » niedziela, 3 listopada 2013, 00:04

LukC napisał(a):
Więcej informacji wkrótce...

Telchina.pl i Geekbuying.com życzą udanych zakupów.[/center]

litości, masz coś konretnego do napisania to pisz, daruj sobie tani marketing, na tym forum już kilka razy były super oferty zaczynając od chinatronic, wciskanego niemal na siłę przez marxxa a kończąc na pseudohurtownikach pytających na jakich telefonach się najszybciej dorobią. A to dwuznaczne "g" mogłeś dać większe bo musiałem tylko dwa ekrany przewinąć.

edit, o jest super oferta na a820, przecena aż o 58%!! !! czyżby to nie była ściemna? przecież to to tylko 15 $ drożej niż średnio na giełdzie...

t
kundzia111

Postprzez LukC » niedziela, 3 listopada 2013, 00:16

^ Wiedziałem, że zaraz zacznie się marudzenie i wymądrzanie, bo przecież Polakowi się nigdy nie dogodzi i każdy zawsze wie wszystko najlepiej.

Stonuj trochę bo z takim tonem i super sarkazmem nabawisz się tylko ostrzeżenia.

Na przyszłość jak nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz. Pozdrawiam.
Obrazek
TELEFON - Xiaomi mi5 ceramic pro
LukC
AKTYWNY

Postprzez kundzia111 » niedziela, 3 listopada 2013, 00:42

Napisałem, że w tym sklepie jest drogo i niech ktoś się dwa razy zastanowi zanim cokolwiek tam zamówi, jeżeli jest inaczej to popraw mnie i napisz jak jest. Na przyszłość jak będę chciał coś napisać to napiszę bez względu na to czy mój ton wypowiedzi ci się podoba czy nie. A jak już dajemy sobie dobre rady to może też "stonuj" swój sposób moderowania bo twoje postępowanie nie przyczynia się do rozwoju tego i tak już kulejącego forum. Ale masz rację mogłem dać mniej sarkazmu.
kundzia111

Postprzez LukC » niedziela, 3 listopada 2013, 12:36

Nikogo przecież nie zmuszamy aby gdzieś zamawiał. Niczego nikomu też nie 'wciskamy'. Zdaje sobie sprawę, że zawsze znajdzie się tańsza alternatywa, bo w końcu wolny rynek i konkurencja duża. Każdy (szczególnie u nas) chce oczywiście kupić wszystko jak najtaniej i ok. Ja staram się załatwić coś ciekawego dla użytkowników forum i robię to we własnym czasie, nikt mi za to nie płaci, nikt mi za to nic nie daje. Prowadzone były rozmowy i negocjacje z różnymi sklepami, bo w przeciwieństwie co Ci się może wydawać forum nie kuleje, tylko się rozwija i potencjalni partnerzy są zainteresowani współpracą. Rozmowy są złożone i trwają zwykle długo, bo każda za stron chce oczywiście załatwić dla siebie jak najlepszy układ. Jeśli ktoś uważa, że może załatwić coś lepszego to super, chętnie podejmiemy współpracę z innymi sprawdzonymi serwisami.

Na tym OT zakończę.

Ponieważ otrzymałem już kilka wiadomości z pytaniami odnośnie współpracy z Geekbuying. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższym czasie. Chcemy mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

PS. Bycie moderatorem ma to do siebie, że jest niewdzięczną funkcją. Nie podoba Ci się mój ton ? Trzeba było zastanowić się co się pisze, bo sarkazm ma to do siebie, że czasem ciężko odebrać go w formie pisemnej. Uwierz mi i tak wykazujemy tutaj sporą powściągliwość w stosunku do użytkowników, co nie oznacza że pozwolimy ludziom wchodzić nam na głowę.
Obrazek
LukC
AKTYWNY

Postprzez Robbo » niedziela, 3 listopada 2013, 15:02

Jest bardzo drogo i to jest fakt.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez widmo82 » wtorek, 19 listopada 2013, 15:10

Nigdy nie znalem tego sklepu i moze dlatego ciezko mi w nim znalesc cos taniej niz u sprawdzonych sprzedawcow na aliexpress. Ktos pomoze znalezc cos promocyjnego w tym sklepie, abym przekonal sie do niego?
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Robbo » wtorek, 19 listopada 2013, 15:21

Obniżą ceny to my zaczniemy współpracować :-)
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez arcadioush » wtorek, 19 listopada 2013, 15:41

widmo82 napisał(a): (...)Ktos pomoze znalezc cos promocyjnego w tym sklepie, abym przekonal sie do niego?

Tam nie ma nic promocyjnego... A sklep współpracuje, owszem, ale z właścicielem telchina.pl - płaci mu za reklamę.
arcadioush

Pochwały: 4

Postprzez LukC » środa, 20 listopada 2013, 18:25

arcadioush napisał(a):
widmo82 napisał(a): (...)Ktos pomoze znalezc cos promocyjnego w tym sklepie, abym przekonal sie do niego?

Tam nie ma nic promocyjnego... A sklep współpracuje, owszem, ale z właścicielem telchina.pl - płaci mu za reklamę.

Promocje owszem są i można znaleźć wiele produktów w dobrych cenach. Polecam śledzić:

http://promotion.geekbuying.com/

oraz oczywiście obserwować forum, bo tu także będą informacje o ciekawych promocjach.

W celu wyjaśnienie, sklep nic nikomu nie płaci. Współpracę rozpoczęto dobrowolnie z myślą o użytkownikach forum, którym chcemy dać coś ekstra. Jest to eksperyment, ale mamy nadzieję, że odniesie on sukces.
Obrazek
LukC
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Geekbuying.com