• Reklama

Geekbuying - przesyłka DHL a VAT

Geekbuying

Re: Geekbuying - przesyłka DHL a VAT

Postprzez pottymouth » wtorek, 8 marca 2016, 15:56

Flyagaric napisał(a):
pottymouth napisał(a):...
więcej informacji na ten temat? Czekam na paczkę z tv box za 49$ z wysyłką DHL. Chciałbym jednak ominąć wszelkie dodatkowe opłaty.

Co to znaczy 'chciałbym ominąć'? Jeśli świadomie wybrałeś DHLa, to na jakiej podstawie chcesz to zrobić?
Kolega wyżej nie chciał DHLa, a narzucił mu go sprzedawca (przynajmniej tak to najpier opisał) i w tej sytuacji, to sprzedawca naraziłby go na dodatkowe koszta, co można podnieść w dyspucie z PayPalem i PP przyzna nam rację.
Jeśli zaś wybrałeś DHLa sam, to zaciskasz zęby i płacisz wszystko co ci kurier podsunie. Kara za nie rozeznanie tematu - nauka zwykle kosztuje.

Zdecydowanie i bezsprzecznie masz racje. Paczkę chciałem dostać szybciej a nie posiadałem wiedzy na temat VATu i innych opłat.
pottymouth

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Geekbuying » środa, 9 marca 2016, 04:03

Thank you for the compliment, we will work harder~ ;-) ;-) ;-)
Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One
Geekbuying
VIP

Postprzez mortimer » środa, 9 marca 2016, 11:13

Harder? Please. So far you have NOT been working hard enough Geekbuying. There are people awaiting their deliveries, ordered and paid long time ago. Do we really have to use PayPal as a third party to discuss things?

I will not go into details at the moment - time will come to describe the case in detail here so that everyone would think twice before makimg the order.

Wake up guys. Last chance.
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96

Postprzez pottymouth » czwartek, 10 marca 2016, 13:01

Doszła dzisiaj do mnie paczka. Wartość zadeklarowana to 49€. Obyło się bez żadnych telefonów. Do zapłacenia mam 73 zł. 60 zł obsługa i 13 zł VAT ...
pottymouth

Postprzez maciek9991 » niedziela, 20 marca 2016, 12:06

Flyagaric napisał(a):Kolega wyżej nie chciał DHLa, a narzucił mu go sprzedawca (przynajmniej tak to najpier opisał) i w tej sytuacji, to sprzedawca naraziłby go na dodatkowe koszta, co można podnieść w dyspucie z PayPalem i PP przyzna nam rację.

Odpuściłem im. Kosztowało mnie to dodatkowe 63 zł (około, nie pamiętam dokładnie) więc stwierdziłem że nie będę robić żadnych scen. Tym bardziej że sklep wysłał mi paczkę droższą opcją niż tą za którą zapłaciłem, a nie musiałem dopłacać ani grosza.
maciek9991

Postprzez delsol » czwartek, 24 listopada 2016, 22:31

Panowie jak teraz wygląda sprawa z Dhlem i vatem w tym sklepie. Jestem ciekawy bo te przesyłki z tax included im nie wypaliły . Także to jest chyba najrozsądniejsza opcja oprócz tej darmowej. Mają najlepsze ceny na niektóre modele i jestem ciekaw tej wysyłki przez DHL. Chodzi mi o świeże zamówienia które już doszły. pozdro :-D
delsol

Pochwały: 1

Postprzez szwagru11 » piątek, 25 listopada 2016, 12:47

Ja czekam od 7.11 aż przesyłka łaskawie zostanie dostarczona do DHL. Odpuść sobie ten sklep jak chcesz coś kupić w miarę rozsądnym terminie.

Autor postu otrzymał pochwałę
szwagru11

Pochwały: 2

Postprzez NikodemJ » niedziela, 27 listopada 2016, 02:37

Potwierdzam, sklep ma jakieś chore braki na magazynie.
Zrobili specjalna promocje na mi5s plus i tak sobie czekam od 12.11 aż wreszcie wyślą. Wczoraj napisałem do supportu, poinformowali mnie ze telefon będą mieć w przyszłym tygodniu bo było duże zainteresowanie. Cena świetna więc pewnie jeszcze chwile poczekam, ale sytuacja nie zachęca do dalszych zakupów.
HTC Desire HD -> Lenovo A820 -> Xiaomi Hongmi -> Jiayu G4S -> OnePlus One
NikodemJ

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Geekbuying.com