• Reklama

Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Geekbuying

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez bartazzz » 11 gru 2016, o 16:14

Poznasz po pudełku i ładowarce. Kate ma angielskie napisy

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Reklama

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez markx » 12 gru 2016, o 10:39

No juz zweryfikowalem i na 100% przyslal KATE :evil:
markx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 23:44
Telefon:: G4S

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez thorinsson » 12 gru 2016, o 14:00

Do mnie dotarła też wersja Kate. Oraz etui za 50zł do wersji Kenzo, które mogę sobie... I taka to promocja.

Edit: Dostałem maila, że zwrócą mi kasę za etui.
thorinsson
 
Posty: 0
Dołączył(a): 12 sty 2016, o 18:29
Telefon:: LeTV
ROM: 09s

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez markx » 14 gru 2016, o 11:27

Dzisiaj odpisali

"Dear customer,


152mm is international version.
And now there is no case can match the international one.
Hope you can kindly understand.


Bella"

:evil: Niepowazny sklep
markx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 23:44
Telefon:: G4S

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez omi » 14 gru 2016, o 11:31

Osoby co dostały przesyłki bez VAT będą zadowolone, a teraz sklep sobie odpocznie.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez markx » 15 gru 2016, o 11:16

Ja dostalem bez vat (bo tak mialo byc), co nie znaczy ze czuje sie lekko olany...
markx
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 23:44
Telefon:: G4S

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez meleager » 15 gru 2016, o 16:37

markx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Sprzedasz - zamienisz bez problemu.
meleager
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2016, o 19:23
Pochwały: 1
Telefon:: MI

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez szmugler » 29 gru 2016, o 14:24

Sklep TRAGEDIA! Zamawiałem już z wielu sklepów z Chin czy Aliexpres, ale geekbuying to jest jedno wielkie nieporozumienie i burdel.

Zamówiłem w preorderze Redmi4 z wysyłką tax free. Po 7 dniach od deklarowanej daty wysyłki dostaje informację że telefon nie może zostać wysłany wybraną i zapłaconą przez ze mnie formą wysyłki tax free ze względu że nie znajduje się na jakimś "magazynie" z którego realizowane są wysyłki w tej formie, i proponuje zwykła wysyłkę SP lub DHL z zastrzeżeniem możliwości naliczenia vatu w kraju docelowym. Odpisałem że zamawiałem na waszej stronie wyłącznie ze względu na możliwość ominięcia ryzyka zapłacenia vatu i jeśli nie jesteście w stanie zrealizować zamówienia z wybraną formą wysyłki tax free, proszę o anulowanie zamówienia i zwrot dokonanej płatności.

Zwrotu wpłaconej kwoty oczywiście nie otrzymałem, lecz po kilku dniach przyszła wiadomość meilem że wysyłka jednak zostanie zrealizowana sf expres tax free.

Po upływie kolejnych kilku dni i braku jakiejkolwiek informacji kiedy ta wysyłka nastąpi, wysyłam meila z zapytaniem, Otrzymuje odpowiedz że jednak wysyłka nie nastąpi bo nie mają tego telefonu na stanie i być może będą mogli wysłać go za około 8 dni. Tutaj po raz kolejny odpowiadam że zgodnie z zapewnieniami telefon miał zostać już dawno wysłany, w związku z czym po raz kolejny proszę o anulowanie zamówienia i zwrot wpłaconej kwoty.

Zwrotu wpłaconej kwoty oczywiście nie otrzymuje. Otrzymuje jednak wiadomość że mogę wybrać sobie inny telefon! I tak jak poprzednio, i tym razem żądam zwrotu wpłaconej kwoty ze względu na brak możliwości wysyłki zamówienia. 

Otrzymuję kolejną wiadomość że telefon pojawi się za "ileś" dni, i czy chcę na niego poczekać. Odpowiadam że nie, i chcę otrzymać zwrot wpłaconej kwoty. Reakcji na moje kolejne żądanie brak.

Po 2 dniach, niczym niespodziankę otrzymuje wiadomość że zamówienie zostało zrealizowane, z numerem listu przewozowego przewoźnika SF expres. Odczekując kilka dni sprawdzam zarówno na stronie domowej sf expres jak i kilku stronach trackingowych podany numer, który okazuje się fakem. Piszę do obsługi geekbuying  i dostaję rzekomo prawidłowy, inny już numer z informacją że przesyłka została jednak nadana przez francuski chronopost. Szczęśliwy że w końcu dostane już niebawem swój zamówiony telefon, wpisuje numer trackingowy na stronie chronopostu. Jest już w Paryżu. Po codziennym sprawdzaniu statusu przesyłki i upływie prawie dwóch tygodni bez jej doręczenia, kontaktuje się z chronopostem przez FB co się dzieje i kiedy zostanie doręczone do Polski? I co dostaje w odpowiedzi? Że przesyłka ta nigdy do Polski nie trafi gdyż skierowana jest do odbiorcy w Bułgarii!

Obecnie jestem na etapie wysłania kolejnego żądania o zwrot wpłaconej kwoty do obsługi geekbuying oraz zawiadomienia paypala z żądaniem zwrotu.

Reasumując, ten "sklep" to chyba jakiś żart. Sprzedają towar którego nie posiadają, wysyłają cały czas zbywające i mające na celu granie na czas wiadomości, o fałszywych numerach trackingowych wysyłanych na odczepnego nie wspomnę. NIE POLECAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
szmugler
 
Posty: 0
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 22:29
Telefon:: zte

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez rutino » 19 lip 2017, o 09:09

Hej, czy SF Express z Geekbuying chroni od VATu?
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez areq1987 » 7 wrz 2017, o 15:37

Tydzień czasu czekać na wysyłke głupiej żarowki to jakieś kpiny. Zarówka dalej nie wysłana. Ten sklep to faktycznie jakiś żart.
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez slawko9 » 6 lis 2017, o 19:06

Witam
Od tygodnia przymierzam się do zakupu xiaomi redmi note 4 lub LeTV LeEco Le S3 X626 5.5 .Mam parę pytań odnośnie zakupów na geekbuying.Chcę zamówić z magazynów z Niemiec czy cena podana jest końcową ,nie ma tam wysyłki z HK jest z Niemiec nie ma.Czy przy zakupie z Niemiec też mogę mieć problemy typu towar zapłacony ale niestety aktualnie nie ma na magazynie proponujemy co innego?Jak wygląda gwarancja wysyłam fona do Niemiec czy do Chin?Czy ktoś zauważył że od wczoraj ceny na te telefony podskoczyły o conajmniej 50 zł.Jeszcze wczoraj redmi note 4 4g/64gb można było kupić za około 650 zł dziś ponad 700.zł .LeTV też podrożały
Zaznaczać dropshipping przy zamówieniu?
slawko9
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lis 2017, o 22:24
Telefon:: LG G3

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez prodkreal » 7 lut 2018, o 15:27

Witam. Pierwszy raz chcialem zrobic zakupy w tym sklepie. Po wybraniu telefonu, wybralem wysylke z Hongkongu, ale gdzie wybiera sie opcje przesylki zeby bylo bez vat? Bo mam tylko jeszcze wybor platnosci i to wszystko
prodkreal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 sty 2017, o 13:26
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Geekbuying.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama