• Reklama

Gdzie zakupić oryginał Xiaomi Mi3-pewny sprzedawca

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Gdzie zakupić oryginał Xiaomi Mi3-pewny sprzedawca

Postprzez alsat1 » 17 lut 2014, o 02:53

Witam załogę.
Planowałem zakupić lenovo p780 ale poczytałem trochę o marce xiaomi i teraz wiem że to chyba najlepsza chinska marka telefonów komórkowych i do tego ma najsolidniejsze telefony i wsparcie zarazem.
Interesuje mnie jedynie model Mi3,ale nigdy nie kupowałem przedtem nic chin(prócz ebay.uk) ani z aliexpress.Proszę o link do pewnego 100% sprzedawcy z tymi telefonami.Pozdrawiam.
alsat1

Telefon:: samsung sgs2
ROM: rr

Reklama

Re: Gdzie zakupić oryginał Xiaomi Mi3-pewny sprzedawca

Postprzez Kobe8 » 17 lut 2014, o 03:38

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez alsat1 » 17 lut 2014, o 14:10

Dzięki za link.pozdrawiam.
alsat1

Postprzez alsat1 » 18 lut 2014, o 02:50

Sory że pod postem ale chciałem nieco odświerzyć temat.
Znalazłem na ebay uk(mieszkam w UK)xiaomi mi3 za mniej niż na ibuygou,no i co najważniejsze wysyłka z UK,czyli nie ma problemu z cłem.

Oto link:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z tym że w opsie tam jest że jest to model z prockiem Nvidia Tegra 4 a z tego co wiem to jest to model na Chiny i 3G nie będzie działać w europie w tym w UK.Ale również on tam ma w opisie że jest to wersja UK i wsio działa.
Napisałem do kolesia (prawie 300 feedbacków i 96,4% pozytywów) ze z tego co wiem to na EU/UK powienien być model ze snapdragonem a nie z tegra,on mi odpisał że jest to model z Tegra 4 i że działa 3G w uk bez problemu bo sam uzywa i działa wsio ok.
Oni mają wiecej rzeczy z chin na swoim sklepie technomafia.co.uk ale tych telefonów mają 4 sztuki.

Wydaje mi się że ten model nie będzie działac w UK,chociaż ma w opisie że to model dla UK.
Podejrzliwe jest też to że nie akceptuje zwrotu,ale nawet gdybym kupił i by nie działało 3G to mam podstawy o zwrot kasy,bo nie dość ze w opisie ma 2 razy napisane że jest to werjsa UK(o ile taka istnieje ;-) ) to jeszcze mam od niego odpowiedź że wsio działa łącznie z 3G tutaj w anglii.Takze ebay pewnie by kase oddał gdyby nie coś nie halo.

Co o tym sądzicie?Telefon chcę zamawiać w piątek,do tego czasu szukam najtaniej z najszybszą wysyłką.

Edit-napisałem do kolesia że nadal nie wierzę bo wszędzie w opisach tego telefonu jest info że model z Tegra4 jest na rynek chinski i 3G w europie nie działa on mi odpisał że zrobi jutro filmik na youtube jako dowód że działa i wklei link do filmiku w swojej aukcji.No to poczekamy....

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 18 lut 2014, o 03:55 przez alsat1, łącznie edytowano 1 raz
alsat1

Postprzez Kobe8 » 18 lut 2014, o 03:49

Jak masz blisko do niego do podskocz i sprawdź sobie wszystko, koszty dojazdu zwrócą Ci się jeśli sprzeda Ci taniej o prowizję z Ebaya i kupisz poza Ebayem. ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Re: Odp: Gdzie zakupić oryginał Xiaomi Mi3-pewny sprzedawca

Postprzez alsat1 » 18 lut 2014, o 03:51

Az tak blisko to wlasnie nie mam bo to jest jakas ich hurtownia w edynburghu.Zobacz dalem edit w moim poscie wyzej.koles zrobi filmik ze dziala 3G aby udowodnic.
alsat1

Postprzez alsat1 » 18 lut 2014, o 22:21

Koleś specjalnie na moją prośbę zrobił filmik aby udowodnić że xiaomi mi3 z tegra 4 smiga ok w UK w 3G.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YZ14GkqomFE[/youtube]

I co o tym myslicie?
alsat1

Postprzez kapao0 » 18 lut 2014, o 22:27

Jak? :D
kapao0
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: OnePlus 5
ROM: OxygenOS

Postprzez alsat1 » 18 lut 2014, o 22:30

kapao0 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
no wlasnie jak.
alsat1

Postprzez existe » 19 lut 2014, o 00:13

nie masz zadnych podstaw do zwrotu - bo w opisie jest zaznaczone, zreszta chyba celowo blednie, ze jest to tansza wersja cdma "850/2000"
powinno byc realnie napisane tdscdma ale oszukanczo zapisano cdma - nigdzie nie ma zapisu wdcma !
telefon oczywiscie bedzie dzialac jako telefon, ale mozesz miec klopoty z wymiana danych przez internet -
oczywiscie na filmiku - no co tam pokazano > ze wifi jest i tyle

no jest tansza wersja - bo chinska
wez sie chlopie w garsc i kup wersje szybsza i pewniejsza - to ledwie jeden wypad do centrum w sobote :-) wdcma - anie zadne cdma !

prawie - czyni roznice !
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez alsat1 » 19 lut 2014, o 00:20

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba nie oglądales dokladnie bo widac na filmiku ze gosc na początku wyłacza wifi i pokazuje to w ustawieniach potem widac znaczek 3G przy znaczku zasięgu i napis T-Mobile UK.Pokazuje rowniez w ustawieniach uruchomione dane pakietowe i wyłączone wifi.Interntet mu smiga ale moge sie wiatnąć ze to ewenement i tylko jakims cudem mu smiga na tmobile uk.Nie zrobil testu innych kart sim innych sieci czyli pewnie nie dzialają.Wcale nie musze sie brac w garsc bo nie kupuje nic na gorąco tego telefonu tez nie kupie bo ciut za drogi.Padnie raczej na iocean x7s albo lenovo p780.pozdrawiam.
alsat1

Postprzez existe » 19 lut 2014, o 00:38

no prawda - nie ogladalem filmiku do konca - ale lekcje odrobilem
na jakims forum jest info o problemie z wlasnie t-mobile i ustawieniami dla miu3 w wersji tdscdma
Wyrazilem swoja opinie - ze aukcja jest co najmniej trefna - bo jak sadze celowo zle opisana, Twoj wybor czy ... i komu
x7s polecam bo sam go kupilem (choc jeszcze nie otrzymalem, bo kurier mnie szuka od paru dni po kanalach) ale wolalbym mi3 !
a o 1 i 2gim ciagle malo informacji w sieci bo to nowosci, chociaz na forum juz ktos napisal, ze x7s robi fotki "przecietne" bez podania przyczyny (nikt nie napisal nic o fotkach mi3)
ale moze sie myle
:-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Następna strona

Powrót do Xiaomi