• Reklama

[ZTE V967s] Gdzie najlepiej kupić etui? Nillkin

[ZTE V967s] Gdzie najlepiej kupić etui? Nillkin

Postprzez Miker » środa, 11 grudnia 2013, 13:42

Witam!

Szukam dobrego etui do ZTE V967s i jak uważacie? Nillkin będzie najlepszy? Proszę o jakieś sklepy gdzie najlepiej kupić, oczywiście na ali chyba że w PL znacie gdzieś jakiś dobry. Widziałem że do V967s jest taki sam jak do V987s i teraz pytanie czy będzie pasiło?

Tutaj foto co by mi pasowało:

Obrazek
Miker

Reklama

Re: [ZTE V967s] Gdzie najlepiej kupić etui? Nillkin

Postprzez maanmy1 » piątek, 20 grudnia 2013, 15:21

ja mam do sprzedania etui , jeżeli jest ktoś zainteresowany mogę odsprzedać . etui przyszło dziś do mnie , ale niestety nie pasuje do mojego goclevera . jest w rzeczywistości w kolorze stalowo-czarnym . ogólnie jest bardzo fajne i porządnie zrobione .
maanmy1

Re: [ZTE V967s] Gdzie najlepiej kupić etui? Nillkin

Postprzez grendel » wtorek, 24 grudnia 2013, 22:27

@Miker
Musisz mieć świadomość, że Nillkin nie zachodzi na wyświetlacz a zapina się na zatrzaskach, które znajdują się bliżej tyłu smartfona. Oznacza to, że gdy kładziesz fona wyświetlaczem na podłożu, to de facto opiera on się właśnie wyświetlaczem o podłoże a nie pokrowcem.

Krótko mówiąc: wyświetlacz nie jest chroniony, bo boki pokrowca nie są takiej grubości jak grubość fona. Są nieco węższe.

I to cały minus Nillkina, bo wygląd i wykonanie to pierwsza klasa.

Generalnie nie ma etui dedykowanego dla 967. Tak samo rzecz się ma do folii na wyświetlacz. Są dla 987. A te dwa modele nieco się różnią wymiarami. Czyli są prawie takie same. Ale jak już zapewne każdy wie: "prawie - czyni wielką różnicę". Decyzję jednak każdy podejmuje we własnym zakresie.

Na koniec - wszystkim wesołych Świąt życzę i radości z naszych elektronicznych chińczyków.
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE