• Reklama

Gdzie kupić telefon

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Gdzie kupić telefon

Postprzez adyb007 » 30 wrz 2014, o 12:01

Witam. Mam zamiar kupić Xiaomi Redmi Note, ale nie mogę się zdecydować z którego sklepu. ibuygou raczej odpada, bo z przesyłką dhl wychodzi około $250. Najkorzystniejszą ofertę ma Goldway z niedzielnym rabatem $20, ale trochę się boję o VAT. Mam w związku z tym kilka pytań

Czy często łapią na VAT z Goldway? Słyszałem, że wysyłają NL Post a tam ostatnio dość często celnicy sprawdzają.
Czy mogę poprosić sprzedawcę o nie ruszanie softu, tak aby był oryginalny? Podobno wgrywają jakieś tam swoje własne romy.
Czy mogą wysłać tam z prywatnego adresu, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo vatu?

Z ali także Desoon wydaje się być sprawdzony, wysyłają z Rosji. Jak tam z celnikami, ktoś zamawiał? A może proponujecie inny sklep?
adyb007

Telefon:: lg

Reklama

Re: Gdzie kupić telefon

Postprzez fake4r » 30 wrz 2014, o 12:13

Vat - loteria. Co do softu to chyba jest stockowy, a ja nie to sobie wgrywasz w domu jaki chcesz.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez adyb007 » 30 wrz 2014, o 16:41

Okej. Czyli brać z Goldwaya? Czy coś innego polecacie
adyb007

Telefon:: lg

Postprzez ddr » 30 wrz 2014, o 17:01

Na forum masz listę polecanych sprzedawców, CBT omijaj.
Masz też inne sklepy niż ibuygyou. Tak jak przedmówca napisał z vatem to loteria, ostatnio mocno trzepią nl post. Z tym softem to po prostu piszesz przy zakupie w wiadomości do sprzedawcy, zresztą nie ma to znaczenia bo i tak wgranie miui polska jest wskazane. Prywatny adres nie ma znaczenia, nie patrzą na to.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Re: Odp: Gdzie kupić telefon

Postprzez swiezak82 » 30 wrz 2014, o 17:13

adyb007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I jakim niedzielnym rabacie mówisz?
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez drago68 » 30 wrz 2014, o 17:17

Była promocja na aliexpress. Przy zakupie za minimum 159$ dostawało się zniżkę 20$. Warunkiem było zakupić przez apkę mobilną.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Odp: Gdzie kupić telefon

Postprzez swiezak82 » 30 wrz 2014, o 18:14

No właśnie była, a kolega chyba ma zamiar dopiero kupić
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2