• Reklama

Galaxy S II używany za 300 czy może chinola do 450?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Galaxy S II używany za 300 czy może chinola do 450?

Postprzez alukard88 » 12 sie 2014, o 23:31

S2 jest już leciwy, ale jeśli chodzi o aparat to był jakiś fenomen, miałemze 2 lata temu pożyczyć lustrzankę od siostry na urlop, nie udało się, byłem skazany chcąc nie chcąc na SII, ale szybko się okazało, że zdjęcia są co najmniej przyzwoite i nadawały się do druku w formacie a4, tydzień temu miałem redmi note u siebie co z tego, że szybki i ładny duży ekran, jak zdjęcia szumią tak, że do niczego praktycznie się nie nadają.... Także kwestia priorytetów, ale fakt, że mimo sentymentu do S2 to jeśli priorytetem nie sa zdjęcia to szukałbym chinola albo znajomego z firmą który wziąłby na siebie moto G

Co do rozdziałki miałęm S2 i potem Note 1 te same procesory tylko Note wyżej taktowany. Przy ocenie procesorów nie można zapominać o rozdzielczości S2 chodziło o niebo szybciej, Note potrafił zamulac przy przesuwaniu pulpitów 2 rdzenie i rozdziałka HD to nie był dobry pomysł wtedy.
alukard88

Pochwały: 5
Telefon:: Desire Z

Reklama

Postprzez igoor1983 » 12 sie 2014, o 23:38

ok numer juz poprawilem, nie wiem co mnie wzielo. masz racje kazdy kupuje telefon dla siebie i skoro mi wystarcza 1s a tobie zenfon to powinnismy byc zadowoleni. ale ktos jednak zadaje pytnia na forum jaki telefon polecamy i z wlasnych doswiadczen (nieobiektywnych) musimy ulepic jakies zdanie nie po to by udowodnic wyzszosc swojego telefonu ale poto bo po pierwsze osoba zadajaca pytnie nie wdepla w niezle gowno w jakie ja wdeplem z tym x7s a po drugie nie przeplacila za cos czego nie bedzie uzywac. oczywiscie jest tez wyjscie takie zeby sie wogule nie udzielac i nie starac sie ludziom pomoc ale to juz dyskusja na kiedy indziej. tymczasem juz naprawde jde spac.
aha i jeszcze nie polecam zachwalanego tu ioceana x7s
igoor1983

Telefon:: niestety x7s

Postprzez ddr » 13 sie 2014, o 00:15

Dlatego ja zawsze przedstawiam telefony z wybranej półki cenowej, ich wady i zalety, a pytający już sam wybiera sobie co chce mieć. Szukający telefonu widzi tylko bebechy na papierze i zdjęcia, żadnych opinii, dlatego pytają na forum, a jeśli są zauroczeni cyferkami to trzeba dać jasno do zrozumienia, że cyferki to nie wszystko :p.

A ten cały X7S to chyba jedzie na pvrsgx544mp1, jeżeli tak to jako pojedynczy rdzeń ssie nawet mali 450mp4, dlatego jak już to polecam coolpada f1.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?