• Reklama

Galaxy Note 4 vs ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Galaxy Note 4 vs ?

Postprzez jarr25 » 6 kwi 2016, o 18:59

WItam, pomóżcie mi z wyborem telefonu, i z niestandardowym pytaniem. Mianowicie zakładając że kupię Note'a 4 za 1400zł/1600zł, czy kupię jakikolwiek telefon chiński który wyszedłby mnie mniej więcej połowe tej ceny czyli 800/900zł a byłby lepszy, bądź porównywalny z Note'em?

Cena (bez VAT): 700/800zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5/5,7 - WAŻNE SĄ MAŁE RAMKI i wysoki procent zapełnienia frontu przez wyświetlacz
Ilość RAM/ROM/Procesor: nieistotne dla mnie niech będzie powyżej 40000 w Antutu
Dual/Single sim: nieistotne, ale double miłe widziane jeśli może
Preferowane marki: nieistotne - byle z dobrą opinią i wsparciem
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): przez internet z chin?
Wymagania (parametry, funkcje): NFC, USB-to-go, bateria ok. 4000, ekran 2,5, albo bezramkowy/cienkie ramki, ładny, żeby działało 4G w Polsce, w miarę cienki jeśli dałoby radę, Gorilla, bardzo dobry aparat, bluetooth le jeśli jeszcze dało by się ogarnąć i wireless charging.

Opis: Jeśli musiałaby być większa cena to tylko chcę wiedzieć jaki by to był telefon, przemyślę
jarr25

Telefon:: htc

Reklama

Re: Galaxy Note 4 vs ?

Postprzez clorox » 6 kwi 2016, o 19:21

Zajrzyj na kimovil. com, tam masz wszystkie chińskie marki i modele. Łatwo wyszukać wg parametrów i porównać.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 76
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Postprzez leoxxx » 8 kwi 2016, o 02:46

Z tym NFC to będzie problem. Mało chińskich telefonów ma to gówno.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez dracsirk » 8 kwi 2016, o 19:25

Z tanich to Elephone p9000. Ma specyfikację mocna i NFC. Małe ramki dobra budowa i cena około 240 USD
dracsirk

Pochwały: 1

Postprzez Flyagaric » 8 kwi 2016, o 20:25

dracsirk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

240$ to tanio? I to za Elephone? Produkty tej firmy nie dorosły jeszcze do etapu, w którym mogłyby przekraczać cenę 150$, a ityle nigdy bym im nie dał. Wspominanie tego fona w towarzystwie Galaxy Note 4 jest zwyczajnym nieporozumieniem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 98
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez skazi » 8 kwi 2016, o 20:37

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

240$ to tanio? I to za Elephone? Produkty tej firmy nie dorosły jeszcze do etapu, w którym mogłyby przekraczać cenę 150$, a ityle nigdy bym im nie dał. Wspominanie tego fona w towarzystwie Galaxy Note 4 jest zwyczajnym nieporozumieniem.

Nie sposób się z tym nie zgodzić, do tego autor tematu napisał "Preferowane marki: nieistotne - byle z dobrą opinią i wsparciem", a elephone nie mają ani jednego, ani drugiego :-)
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 66
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Postprzez jarr25 » 10 kwi 2016, o 16:26

Dzięki za odpowiedzi. Czyli ogólnie rzecz ujmując, także uważacie że najlepszym wyborem będzie kupno note'a 4?
jarr25

Telefon:: htc

Postprzez leoxxx » 10 kwi 2016, o 19:38

Tz. Za 700-800 cięzko spełnić Twoje wymagania. Jeżeli jż chcesz wydać tyle kasy to zmienia postać rzeczy Xiaomi Mi5 by by w zasięgu.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Powrót do Jaki telefon kupić ?