• Reklama

g4 advanced problem z kamera

g4 advanced problem z kamera

Postprzez gniewosz » poniedziałek, 17 marca 2014, 21:05

Witam. Wgralem nowego ROMa bo myslalem ze to pomoze- niestety znow kamera nie chce sie wlaczyc, tzn uruchamia sie ale widac tylko czarny obraz i nie da sie zmienic na przednia kam oraz nie reaguja ikonki i nie moge wejsc w galerie. Czasem restart pomaga. Jutro wywale tylnia kamere i zobacze czy to ona wszystko psuje.Kiedys przestawilem na przednia kamere i tak juz zostawilem.Juz myslalem ze to pomoglo bo uruchomilem aparat i 10 razy bylo bez problemu ale za 11stym razem znow to samo.
gniewosz

Reklama

en.001phone.cn=

Re: g4 advanced problem z kamera

Postprzez elromano » środa, 19 marca 2014, 12:25

Na tylnej kamerce masz plonbe, później możesz mieć problem z naprawą gwarancyjną. Koszt wysyłki telefonu listem poleconym priorytetowym do Chin to 29,30pln. Czasami lepiej jest odesłać telefon do naprawy gwarancyjnej i poczekać na niego ok 40 dni.
COOLICOOL- gwarancja braku gwarancji
elromano

Pochwały: 2

Postprzez gniewosz » środa, 19 marca 2014, 19:02

Plamba juz dawno zerwana bo w tym zlomie po upadku kabel od POWERA w srodku sie przerwal ( sic!!!!) i musialem kupic nowy i wymienic.Odeslac nie moge bo zlodziej i oszust od ktorego kupilem wali w chu.a! Wpiszcie w google LIAR YUDESHOP to wyskoczy wam filmik z linkami do tego jak telefon jest zryty.
gniewosz

Postprzez gratis » czwartek, 20 marca 2014, 00:55

Jak sam opisałeś problem ten wynika z upadku nie ma co sie złościć na tel bo to nie blacha że spadnie i nic sie nie stanie to jest elektronika.

Jeśli chodzi o aparat ja miałem problem na niektórych romach z aplikacją galery2.apk czyli galeria, aparatem po wgraniu aplikacji "snap camera" aparat zaczął działać lub porostu wgrałem przez recovery apk galery2.apk z hiszpańskiego romu i to nie była wina aparatu tylko aplikacji aparatu w romie.
gratis

Pochwały: 1

Postprzez parura » czwartek, 7 sierpnia 2014, 20:24

Witam Forumowiczów :)
Sorry za offtop i odkopywanie, ale nie chce zakładać nowego tematu ;)
Czy to normalne w Jiayu G4S, że autofokus (af) tak głośno ustawia ostrość? Podczas robienia zdjęć nie ma problemu, ale w nakręconych filmikach to strasznie słychać.
Być może jest jakiś sposób, aby to chociaż trochę wyciszyć (np. zmiana softu) bo nie chcę rezygnować z zakupu, ale dla mnie to pstrykanie af jest dyskwalifikującą wadą.
Dzięki z góry za odpowiedź,
Pozdrawiam, Piotr
parura

Powrót do Pomoc techniczna