• Reklama

G2F ROM z polskiej strony JIAYU

Re: G2F ROM z polskiej strony JIAYU

Postprzez mates21 » wtorek, 25 listopada 2014, 15:15

Jak najprosciej wgrac ten rom by nie usmiercic tele? Nie potrzebuje backup'ow itd. Fabryczny tel chce zaktualizowac do nowego softu. Przez recovery? Kablem i flashtools czy przy pomocy innych sztuczek? :)
mates21

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez Gravis » wtorek, 25 listopada 2014, 17:22

Przecież nawet na tej stronie masz instrukcję. Pomijając fakt, że tego romu nie da się wgrać inaczej jak jednym sposobem.
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez mlodycom1 » wtorek, 25 listopada 2014, 20:43

oki panowie i panie moje odczucie co do nowego softu tłumaczenie poprawione to fakt co do wifi wcześniej nie zauważyłem żadnych problemów więc nie wiem czy coś naprawili co do baterii to się okaże .... jedno jest pewne teraz ten rom jest do zniesienia wcześniej siedziałem na miui ale GPS na nim nie za bardzo halo .... kłódka faktycznie jest nie wyśrodkowana :/ już pisałem do nich kiedy kolejna poprawka i czy będzie KK 4.4 bez odpowiedzi ...
mlodycom1

Postprzez Gravis » wtorek, 25 listopada 2014, 21:40

Pisali na fanpage fbkowym, że aktualizacji do KK dla tego modelu nie będzie.

Czy wszędzie poprawili ten błąd językowy? Bo czytałem, że nie ...
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez przyczajony999 » wtorek, 25 listopada 2014, 21:43

"Użyj tego nagrania" dalej się pojawia, więc tłumaczenie nie jest poprawione. Poza tym jest dalej dużo angielszczyzny. Firma ma głęboko w d***e swoich klientów. Zapowiedziała koniec wsparcia dla modelu G2F i rom zatrzyma się na wersji 4.2.2. Co Ci da, że napisałeś do nich? Obiecują, obiecują i tyle...
przyczajony999

Postprzez cieplasek » wtorek, 25 listopada 2014, 23:08

Jak ktos juz przetestuje room to prosze o opinie .
cieplasek

Postprzez mlodycom1 » czwartek, 27 listopada 2014, 12:25

co do samego romu to jak dla mnie rom jest szybki to trzeba mu przyznać ale ....
1. zdarzyło mi się że podczas słuchania muzyki na głośniku po prostu się zawiesił tylko wyciągnięcie baterii pomogło
2. co do tej optymalizacji baterii to bym polemizował bo przed pójściem spać miałem jakieś 30% a rano telefon był martwy bateria padła
3. tłumaczenie faktycznie nie jest w 100% poprawione zdarza się "użyj tego nagrania" no i angielski też występuje
4. kłódka blokady ekranu jest niewyśrodkowana
5. .....

Jaki jest email prosto do twórców romów albo jiayu (ale nie do polski) ?? - z chęcią napiszę bezpośrednio do nich ....
mlodycom1

Postprzez mlodycom1 » czwartek, 27 listopada 2014, 16:26

co do samego romu to jak dla mnie rom jest szybki to trzeba mu przyznać ale ....
1. zdarzyło mi się że podczas słuchania muzyki na głośniku po prostu się zawiesił tylko wyciągnięcie baterii pomogło
2. co do tej optymalizacji baterii to bym polemizował bo przed pójściem spać miałem jakieś 30% a rano telefon był martwy bateria padła
3. tłumaczenie faktycznie nie jest w 100% poprawione zdarza się "użyj tego nagrania" no i angielski też występuje
4. kłódka blokady ekranu jest niewyśrodkowana
5. Wysypała mi się kamera podczas robienia zdjęć
6. .....

Jaki jest email prosto do twórców romów albo jiayu (ale nie do polski) ?? - z chęcią napiszę bezpośrednio do nich ....

Sroki za post pod postem ale tego posta wcześniej nie mogłem edytować :/ a ten się da ;)
mlodycom1

Postprzez przyczajony999 » czwartek, 27 listopada 2014, 20:10

Zostaje Tobie pisanie bezpośrednio do producenta lub na XDA. Innej opcji nie widzę.
przyczajony999

Postprzez mates21 » piątek, 5 grudnia 2014, 20:16

Wgralem dzis ten rom. Poza klodka problem jest z aparatem... Sam sie wylacza podczas proby robienia zdjecia ("Niestety aplikacja galeria została zatrzymana"). Tez tak macie? Najczesciej przy zmianie kamery na przednia. Lapie ostrosc i bum.
W androidzie mozna robic downgrade? Moge bez problemu we flashtool wgrac poprzednia wersje?
mates21

Postprzez mlodycom1 » piątek, 5 grudnia 2014, 22:12

tak możesz wgrać poprzednie ale daj format all, ogólnie rom jest jak dla mnie "zbugowany" porażka wracam do MIUI bo to jak dla mnie najlepszy ROM dla G2F obecnie, nie rozumiem dlaczego nasz G2F WCDMA ma tak słabe wsparcie .... :/ olewka skośnookich !
mlodycom1

Postprzez ksz » wtorek, 9 grudnia 2014, 12:26

Mnie też aparat wyrzuca na ostatnim romie.
Do tej pory miałem oryginalny soft z Chin.

Czy można podmienić aplikację aparatu na tą z wcześniejszego softu?
Czy aparat jest częścią aplikacji Galeria?
ksz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje