• Reklama

G2F problem z aparatem i latarką

G2F problem z aparatem i latarką

Postprzez MATEOXXX » 30 gru 2015, o 23:06

Witam ,
Od chwili kupienia były problemy z aparatem a mianowicie Wyskakiwał komunikat że nie może się z nim połączyć . Po wgraniu tego romu : g2f-rom-z-polskiej-strony-jiayu-t10109-144.html#p161645 według tego poradnika : jaki-rom-soft-t16993.html nie działa latarka ani aparat :/ . Dodam jeszcze że poprzedni właściciel twierdzi że aparata działał do końca a gdy go wysyłała przywrócił ustawienia fabryczne , potem jeszcze ja zrobiłem ustawienia fabryczne i niestety nic to nie dało ...
MATEOXXX

Reklama

Re: G2F problem z aparatem i latarką

Postprzez kojek » 1 sty 2016, o 16:03

Miałem tak. Potem telefon zaczął się wieszać trwale, a później trafił do chińczyka na gwarancję.

Wysłane z mojego JY-G2F przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
kojek

Pochwały: 1

Re: G2F problem z aparatem i latarką

Postprzez MATEOXXX » 1 sty 2016, o 23:36

Wgrałem najnowszego Roma z poziomu tel (aplikacja Jiayu ) ikonka aparatu się pokazała ale dalej były problemy . Następnego dnia spróbowałem włączyć aparat i o dziwo zadziałał , ale po chwili zaczęły pokazywać się jakieś dziwne paski i kolory na ekranie ale zacząłem go przeginać w różne strony i znowu załapał . Rozebrałem go okazało się że w środku była śrubka wrzucona luzem i latała obok aparatu :D . Zakręciłem ją na swoje miejsce aparat zaczął działać ale nie na długo . Teraz przed włączeniem aparatu przeginam telefon i wtedy odpalam aplikację i robię zdjęcie :D . Podejżewam że mogły się zrobić jakieś zimne luty więc pasowałoby znaleźć jakiś schemat i na tym schemacie powinien być zaznaczony moduł odpowiedzialny za aparat i latarkę . Potem go spróbować podgrzać Hot-Airem .

Macie może jakieś schematy tego telefonu ?
MATEOXXX

Powrót do ROM'y i modyfikacje