• Reklama

FROZEN STORE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

FROZEN STORE

Postprzez Iwonaaa » 11 gru 2014, o 21:27

HEJ WSZYSTKIM,
MOŻE TEN WĄTEK JUŻ BYŁ I NIESZCZEGÓLNIE TYCZY TEMATU, ALE MAM PROBLEM I NIE WIEM GDZIE SZUKAĆ POMOCY, A WIDZĘ, ŻE TU SA ZNAWCY ALIEXPRESS. MIANOWICIE CHODZI O TO, ŻE PARE DNI TEMU ZŁOŻYŁAMZAMOWIENIE, OPŁACIŁAM, A STATUS ZMIENIŁ MI SIĘ NA FROZEN STORE, A 2 DNI PÓŹNIEJ NA CLOSED. SPRZEDAWCA W OGOLE MI NIE ODPISUJE. CZY W TAKIEJ SYTUACJI COKOLWIEK MOGE ZROBIĆ?
Iwonaaa

Telefon:: LG

Reklama

Re: FROZEN STORE

Postprzez Iwonaaa » 11 gru 2014, o 21:29

OD JEDNEGO SPRZEDAWCY ( BYŁO ICH DWÓCH I DRUGI W OGOLE NIE ODPISUJĘ) DOSTAŁAM TYLKO INFORMACJE : Hello, friends, because we store freeze, we need refund your money, please send your credit card number, we wait for the refund to you, thank you.
In order to accurately refund your money, please send the correct credit card
(Credit Card Type:
(credit card number:
(Cardholder Name:
(Expiration Date:
(Security Code:
send it to us, we refund to your credit card within one day!
Iwonaaa

Telefon:: LG

Postprzez blue_voyager » 11 gru 2014, o 21:43

Po pierwsze nie pisz caps lockiem, to niegrzeczne.
Po drugie niech Cię ręka Boska broni podawać mu te dane! Nie widzisz, że chce Ci konto wyczyścić? Do refundu nie są one potrzebne, Ali ma wystarczające dane do zwrotu pieniędzy. Jeśli zamówienie jest anulowane to po prostu czekaj na zwrot pieniędzy.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez basa » 12 gru 2014, o 12:21

O kurcze , nie spodziewałem sie ze az w tak perfidny sposob chinczyk bedzie probował wykrasc kase z karty. Oczywiscie danych mu nie podawaj ale skoro chinczyk probuje cie wkrecic ja bym w ramach odwetu wkrecił jego :) Ciekawe co tam chinczyk jeszcze wymysli , odpisalbym mu podajac ze sie zgadzam i podal z generatora numerow kart jakis numer by sie chinczyk pomeczyl :)

Tak wiec dla mnie opcje masz dwie:

Opcja zlewkowa - nie odpisywac i czekac az Ali zwroci kase

Opcja fun - odpisac mu grajac idiote ktory sie na wszystko zgadza podajac num fejkowe dane karty z generatora np:

Please refund me fast please, here your requested data:

(Credit Card Type: VISA
(credit card number: 4916179284479794
(Cardholder Name: Zdzisia Cosierucha
(Expiration Date: 10/2016
(Security Code: 546

Numery mozesz se wygenerowac chociazby tutaj: http://names.igopaygo.com/credit_card

Chinol bedzie mial chwile extazy ze wykradl dane , po czym sie zdziwi :) Bedzie mial mala nauczke a my satysfakcje :)
Oczywiscie przy opcji dwa masz zwrot kasy od Ali tak czy siak.

Autor postu otrzymał pochwałę
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez blue_voyager » 12 gru 2014, o 12:31

Jest jeszcze trzecia opcja - o próbie wyłudzenia powiadomić Aliexpres. Co prawda z tego co piszesz konto już mu zablokowali, więc pewnie niewiele to da, dane konta i tak pewnie były fałszywe.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI