• Reklama

[Aliexpress] Frozen Orders

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[Aliexpress] Frozen Orders

Postprzez g9454159 » 27 sie 2015, o 22:18

Witam,

Od jakiegoś czasu kupuje na Aliexpress z rożnym efektem, ale na ostatnie na wyprzedaży na jednym zamówieniu

złapałem status frozen orders.

Kilka faktów
- płaciłem karta, wcześniej juz płaciłem,
- złożyłem kilka zamówień przed i po nieszczęśliwej płatności.
- sprzedawca w mojej ocenie zaufany
- jedno zamówienie od tego samego sprzedawcy złożone w odstępie kilku minut normalnie jest realizowane a jedno

zablokowane.

Czy ktoś wie jakie mogą być powody frozen orders od Aliexpress nie dostałem żadnej odpowiedzi a czat jako forma

kontaktu z moim płynym angielskim nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Z gory dziekuje wszystkim za pomoc.
g9454159

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: [Aliexpress] Frozen Orders

Postprzez existe » 27 sie 2015, o 22:38

moze i zaufany - ale prawdopodobnie zawieszony stad zamowienie jest zamrozone (wg mnie)
o zwrot sie nie ma co martwic, ale czy realizacja bedzie to sie po prostu okaze
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez g9454159 » 27 sie 2015, o 22:44

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprzedawca to Hong Kong Goldway, kontakt mam na forum i odpisują na aliexpress ale odpowiedz jest taka ze oni nie mogą nic zrobić. Jedno zamówienie mam w realizacji.
O kasę jestem spokojnym, tylko czas realizacji jest dla mnie ważny.

Jak najlepiej skontaktować się obsługą Aliexpress ?
Ostatnio edytowano 27 sie 2015, o 23:09 przez g9454159, łącznie edytowano 1 raz
g9454159

Postprzez rk.rk » 27 sie 2015, o 22:55

rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez existe » 27 sie 2015, o 23:18

Goldway a pewnie i pare innych, to dosc specyficzny sprzedawca
nie, zebym go jakos sledzil :-) ale sa popularni dosc wiec pamietam juz przynajmnie 2 przypadki u nich, ze wyzerowali sklep (zero ofert) tak jakby sklep skasowano, po czym dzialali dalej
sadze, ze maja problemy ze swoja kadra
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez g9454159 » 28 sie 2015, o 01:08

rk.rk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki napisałem kilka zdań co myślę o zamrożeniu mojego zamówienia, dam znać jak otrzymam jakąś odpowiedz.

Ja wybrałem Goldway tylko 3 trzech powód na forum jest osoba, która ma kontakt z nimi. Telefony na stanie maja przynajmniej tak jest napisane. Staż na Aliexpress.

Na razie nie mogę wyrazić opinii o tym sprzedawcy ale po otrzymaniu towaru na pewno to zrobię.
g9454159

Postprzez g9454159 » 28 sie 2015, o 23:28

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wróżbita Maciej ? :evil:
g9454159

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI