• Reklama

Foxxcon InFocus warto?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Foxxcon InFocus warto?

Postprzez tomek3pl » 11 sie 2014, o 20:56

kubarep napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wiem ;)

kurcze w tej cenie nie ma nic ciekawego, albo jakieś tandety na Mtk (skazywanie sie na beznadziejne oprogramowanie) albo Redmi 1s który ma duzo problemów z oprogramowaniem... no i również brak zródeł kernela = skazani na MIUI, które osobiscie mi nie odpowiada ;/
tomek3pl

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V967s
ROM: MaxFlavour

Reklama

Postprzez eteri » 11 sie 2014, o 21:23

MTK6589T jest spoko 4x1.5 ;). ten Foxconn M310 jest całkie zajebiaszczy, gdybym już nie zamówił jajka G3C to bym chyba go brał ;)
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Postprzez wpc » 11 sie 2014, o 21:36

Miąłem okazję się nim pobawić, ale dość krótko.
Zamówiłem czarny dla siebie, ale sprzedawca przysłał ten fioletowy, więc szybko zaopiekowała się nim pewna miła pani.
Specjalnie go nie testowałem, sprawdziłem czy działa, czy bangla Aero2 i jak jest spolszczony.
Tak więc plusy:
-obsługa 900Mhz
-jasny wyświetlacz
-większa niż w Red Rice bateria, ale nie wiem jak z czasem działania
-flaczki podobne jak w Xiaomi, więc wydajność powinna być O.K
-CENA

Minusy:
-''plasticzana'' obudowa, widać że na tym zaoszczędzili, tylna klapka jest grubości okładki z zeszytu, więc wg. mnie hard case wskazane.
-brak fizycznych przycisków, są ekranowe, dla mnie to duży minus.
-spolszczenie jakieś 60-70%, niektórym to przeszkadza.
-zestaw kolorystyczny, czarny ma złote ''boczki'' :-/ które udają metal, ale słabo to wygląda.

Aparatu i GPS nie testowałem, za krótko był u mnie, rozmiary to praktycznie Red Rice
wpc

Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Postprzez tomek3pl » 11 sie 2014, o 21:41

eteri napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mediatek to tragedia, same problemy + zablokowana platforma, którą sami sobie strzelają w kolano. Szkoda, że wciąż tak mało telefonów ze snapem 400
tomek3pl

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V967s
ROM: MaxFlavour

Re: Odp: Foxxcon InFocus warto?

Postprzez KarlosW » 11 sie 2014, o 21:50

tomek3pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mediatek to tragedia, same problemy + zablokowana platforma, którą sami sobie strzelają w kolano. Szkoda, że wciąż tak mało telefonów ze snapem 400

Mam jiayu g3t i nie widzę żadnych problemów oprócz pewnych z GPS (choć i na nim sprawnie przejechałem Kraków - Lublin - Gdańsk).
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?