• Reklama

Flyme nie synchronizuje kontaktow z gmail

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Flyme nie synchronizuje kontaktow z gmail

Postprzez padre81 » wtorek, 19 stycznia 2016, 10:54

Witam wszystkich Meizu maniakow i mam nadzieję że sam się takim stane ale jest pewien problem. Zamierzam kupić Meizu m2 mini ale jak testowałem w x komie to niestety nie chciał zsynchronizować kontaktów z gmail. Zrobiony upgr do 4.5.4i. I dalej kręci i nic z tego a to jest dla mnie bardzo ważne i jak na razie wycofałem się z zakupu. Bardzo proszę o pomoc i niech moc flyme będzie z Wami.
padre81

Reklama

Re: Flyme nie synchronizuje kontaktow z gmail

Postprzez INTseed » wtorek, 19 stycznia 2016, 15:49

Może w opcjach googla nie było załączone. Każdy telefon na andku to ma. Nawet te kupowane w chinach.
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez padre81 » wtorek, 19 stycznia 2016, 16:28

Wchodzilem w konto i dawalem synchronizuj i wszytko po koleji poszlo a na koncu kontakty nie zadzialaly Ciagle krecilo sie to koleczko i tyle
padre81

Postprzez clorox » wtorek, 19 stycznia 2016, 16:50

Czasem zdarza się jakiś problem z synchronizacji. Mnie nie zsynchronizował wogóle kalendarza na drugim koncie Google. Pomogło powtórne założenie konta.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 38

Postprzez padre81 » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:10

Ale kontakty Ci chodza bez problemu Tel o ktory mi chodzi to M2 mini A i jeszcze dodajac nowy kontakt nie ma wyboru jak w innych sim tel czy konto gmail Czy sa tylko grupy do wyboru i tyle i dopirro one sa polaczone z sim lub gmail dobrze mysle Ogolnie strasznie podoba mi sie Flyme i bledy np tlumaczenie mi nie przeszkadzaja ale te kontakty musza mi chodzic inaczej musze zrezygnowac z tego tel
padre81

Postprzez Flyagaric » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:12

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ci się trafi coś takiego, to możesz reklamować fona, bo to jest podstawowa funkcjonalność Andk, a nawet nie słuchawki. Zwykle jednak będzie to jakaś pierdoła, a nie rzecz nie do naprawienia.
Skoro byłeś w sklepie i nie chciało synca robić, to prosisz sprzedawcę o następny egzemplarz i sobie przed kupnem próbujesz. Ocenianie takich rzeczy na podstawie egzemplarza test*we1, w którym tysiąc ludzia już grzebało nie ma sensu.

Jeszcze raz powtórzę, to jest cecha Androida (systemu operacyjnego), a nie telefonu. Jeśli gdzieś nie działa, to coś jest nie tak z telefonem i nalezy go wymienić.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez padre81 » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:15

Ok tak zobacze dzieki i np u Ciebie wszytko ok z gmailem a jaka masz wersje Flyme
padre81

Postprzez clorox » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:32

U mnie na 4.5.3.2 A wszystko z kontaktami normalnie (z dwóch kont Google). Bez problemu mogę wybrać gdzie ma być kontakt utworzony. Korzystam z aplikacji True phone.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 38

Postprzez Flyagaric » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:48

U wszytskich tutaj, którzy go używają i, którzy nie piszą, że mają ten problem, jest ok.
Jeszcze nie napotkałem na ten problem tutaj. Jeśli był, to nie było to nic czego re-install gapps by nie załatwił.
Flyagaric
VIP

Postprzez BlueMan » wtorek, 19 stycznia 2016, 17:56

Odważny jesteś że tak sobie na publicznym telefonie zalogowałeś na konto google i chciałeś synchronizować kontakty, itp.
Polska w Chinach, Chiny w Polsce.
SPRZEDAM - Obudowa/plecki do Xiaomi Redmi Note 2
BlueMan

Postprzez Flyagaric » wtorek, 19 stycznia 2016, 18:37

BlueMan napisał(a):Odważny jesteś że tak sobie na publicznym telefonie zalogowałeś na konto google i chciałeś synchronizować kontakty, itp.

Dokładnie to samo pomyślałem - pytanie jest tak egzotyczne, że jak zobaczyłem posta pierwszy raz, to myślałem, że to troll-topic...
Flyagaric
VIP

Postprzez padre81 » wtorek, 19 stycznia 2016, 19:29

Przeciez wystarczy usunac konto i po sprawie a pozatym mam dwa konta jedno jest praktycznie nie uzywane
padre81

Następna strona

Powrót do MEIZU