• Reklama

Fly-ying

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Fly-ying

Postprzez Qrak_pl » sobota, 10 lipca 2010, 09:59

Witam wszystkich

Posiadam taki telefonik model f003. Mam z nim problem nie mogę przełączyć na GSM cały czas ma włączony tylko wlan i nie działają żadne kody przeszukałem cały net. Do mnie na niego można się połączyć ja zaś nie mogę wykonać żadnego połączenia. Pomocy
Qrak_pl

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Fly-ying

Postprzez LUKA2000 » niedziela, 11 lipca 2010, 15:03

Qrak_pl napisał(a):Posiadam taki telefonik model f003. Mam z nim problem nie mogę przełączyć na GSM cały czas ma włączony tylko wlan i nie działają żadne kody przeszukałem cały net. Do mnie na niego można się połączyć ja zaś nie mogę wykonać żadnego połączenia.

odp.
1./W ikonka WiFi pulpit, w ustawieniach należy wyłączyć WiFi na( Distabled )
2/ W Java, ustawienia zmień WLAN na domyślne SIM'1 dla połączeń swojego operatora po poprawnej wcześniej aktywacji ustawień WAP/GPRS/MMS.

Żadne kody nie potrzebne, ale poprawne ustawienie portu wap/gprs i będzie się łączył z siecią GSM jak ustawisz domyślnie to poprawnie a nie jak obecnie masz WLAN ?
Telefony chińskie nie potrafią się same przełączać z GSM na WLAN i odwrotnie i wszystko manual w ustawieniach musisz zmieniać... jak masz sieć WiFi to aktywujesz WLAN i śmiga, jak brak sieci WiFi to ręcznie na GSM SIM'1 i tez śmiga w EDGE. :)

Myślę ze na pewno ci pomogłem na plus jak wszystko zmienisz-ustawisz poprawnie. :)

Pozdrawiam...LUKA2000
LUKA2000

Powrót do INNE MARKI