• Reklama

Flagship killer!

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Flagship killer!

Postprzez Emp3ror » 5 lip 2016, o 15:13

Witam chce wymienić mojego Note'a 4 na coś w dualsim.
Najchętniej z eu magazynu. Najważniejsze jest dla mnie płynność działania,GPS oraz dobry aparat.

Cena (bez VAT): 350-400€ (chciałbym z magazynu eu wziąć )
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.1-5'7"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/4 gb+ /64gb rom/snap 820
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: xiaomi, leeco, zuk? , inne propozycje ?
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): najlepiej coś z magazynu EU (szybka dostawa i wliczony VAT, tel będzie kupowany do niemiec)
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, GPS, płynność działania, mile widziane wsparcie supportu/deweloperow
Opis:

Chwilowo najbardziej zastanawiam sie nad Xiaomi mi5 (3/64 , ewentualnie pro w białe wersji) lub Leeco le max 2 (6/64 tylko jak wyglada ten kolor zloty ?)

http://www.Honorbuy.com/762-letv-le-max ... phone.html

Nie przeszkadza mi roznica w rozmiarze przekątnej ekranu. W kierunku którego powinienem się bardziej skłonić ? I co możecie mi powiedzieć odnośnie tego sklepu (byłem w dziale opinii o sklepach ale 0 informacji, w internecie 80%+ pozytywnych opinii uzytkownikow)

Z góry wielkie dzięki
Ostatnio edytowano 5 lip 2016, o 15:35 przez Emp3ror, łącznie edytowano 1 raz
Emp3ror

Reklama

Re: Flagship killer!

Postprzez blue_voyager » 5 lip 2016, o 15:20

Dodaj obowiązkowy szablon.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1

Postprzez Emp3ror » 8 lip 2016, o 12:29

Czy tu nikt nic nie wie apropos porównania tych dwóch telefonów ? Nie ukrywając widzę tylko wszyscy oglądają temat ale jak chodzi o porade to nic :) wszystkie inne tematu są na wpół powielane i proponowane to sam z reguły mi lub redmi 3 pro ewentualnie "dołoz i wez redmi 3 pro" itd :) trzeba poszukać innego forum xD dzięki za pomoc :)
Emp3ror

Postprzez marx » 8 lip 2016, o 13:21

Twoje propozycje są dobre, jak szukasz najwydajniejszego telefonu, to zerknij na ten ranking
http://gadzet.telchina.pl/najwydajniejs ... oczu-2016/
Jak widać lideram jest OnePlus , vivo Xplay 5 Elite, LeEco 2 MAX i ZUK Z2 Pro , wszystkie są świetnymi telefonami, vivo nie zdobył w Polsce popularności, a produkuje telefony jak Samsung, z zakrzywionym ekranem.
marx
Administrator

Pochwały: 218

Postprzez Flyagaric » 8 lip 2016, o 13:28

Ja bym tylko dodał, że zważywszy na ceny w jakich jest obecnie dostępny, to Mi5 jest , jak najbardziej, również wart uwagi.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Postprzez Emp3ror » 8 lip 2016, o 14:24

Marx dzięki za pierwszą odpowiedz xD ogarnąłem juz rankingi nie tylko ten co podałeś (zagraniczne tez) lecz benchmark benchmarkiem a używanie na codzień 2 różne sprawy ;p jednakże w oko wpadł mi jeszcze oneplus 3. Zuk z2 pro (odpAda z wygląda i średnie opi ie aparatu), vivo drogi (wolalbym juz wtedy brać samsunga :p) . Leeco chyba najlepiej wychodzi ale jest duży minus....jest tylko w kolorze gold ktory jest raczej różowy niż złoty a to mi nie pasuje ten kolor jak dla faceta wiec lipa. Na chwilę obecną zostaje oneplus 3 (400euro) oraz xiaomi mi5(podpowiedź od flyagaric) (choć ceny za pro są wyzsze).
Emp3ror

Powrót do Jaki telefon kupić ?