• Reklama

feiteng h9500

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

feiteng h9500

Postprzez privateer87 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 00:19

Cześć
mój problem polega na tym że telefon mi się resetuje. stało się tak zaraz po odinstalowaniu aplikacji systemowych (takich z chińskimi znakami, odpowiedzialnych np za pokazywanie pogody :| ) najpierw te aplikacje były zamrożone i telefon działał prawidłowo.

ustawień fabrycznych nie da się przywrócić, telefon szybciej sam się zresetuje.

pozostaje chyba jednak wgranie nowego romu. nowy rom już mam pobrany, sp flash tool również. niestety sterowniki do tego telefonu nie dają się zainstalować, cały czas w menadżerze urządzeń jest "android ADB interface" z wykrzyknikiem, wiele wersji sterownika próbowałem instalować, zawsze to samo:

Obrazek
Obrazek

debugowanie usb w telefonie zawsze mam włączone, instalowałem sterowniki na telefonie z baterią jak i bez niej.

bardzo prosiłbym o pomoc,
privateer87

Reklama

Postprzez existe » poniedziałek, 22 lipca 2013, 04:40

sterownik adb nie jest odpowiedzialny/wymagany do instalacji rom
twoj fon musi byc rozpoznawany w stanie wylaczonym, ale podlaczonym kablem
jesli flash tool nie rozpoznaje podlaczonego telefonu - to prawdopodobnie musisz odinstalowac sterowniki istniejace i zainstalowac nowe/ponownie
do odinstalowania poszukaj programu usbdview
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez privateer87 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 10:06

niestety to nie pomogło, jutro spróbuję na windows xp (narazie robiłem to na win7) jeśli nie pomoże to podłącze sprawnego feitenga, jak się zainstalują poprawnie sterowniki to podczepie tego do reanimacji... nic więcej mi do głowy nie przychodzi.. ma ktoś jakiś pomysł na pokonanie sterowników?
privateer87

Powrót do INNE MARKI