• Reklama

[aliexpress] Extented Processing Time i Cancel Order

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Extented Processing Time i Cancel Order

Postprzez darkman89 » 30 gru 2012, o 02:37

Witam. Kupowałem 5 dni temu i też zapłaciłem za zte V970 w sklepie Lensen Group. W profilu mają "Ships out within 3 days". Po tych 3 dniach wysłałem gościowi zapytanie, kiedy zostanie wysłana moja paczka. Odpisał mi tylko w słowach "instock ASAP". Nie wiem co to oznacza. Na moim profilu w Ali pojawiła się możliwość wybrania tych dwóch opcji (jak w temacie). Obok tego też odlicza czas (teraz jest 8 dni).

No i teraz moje pytanie brzmi: Czy Chińczyk poprosił mnie o przedłużenie czasu na wysyłkę? Przecież niby ma na to jeszcze 8 dni (wdłg. tego licznika) Czy jest to rózwnoznaczne z tym, że nie ma szans na wysłanie towaru szybciej? i te 8 dni to dla niego za mało? jeśli tak, to może lepiej zrezygnować? No i co oznacza ta wiadomość od Niego? "instock" Wiem, że In stock pisane osobno w wolnym tłumaczeniu oznacza np. "w magazynie" ale instock pisane razem to może wdłg nich nie wiem.. brak towaru?

dziękuje za odpowiedz,

pozdrawiam
darkman89

Reklama

Postprzez east-import.pl » 30 gru 2012, o 12:22

Przedłużył sobie czas Bo Magazyny mają pozamykane jeszcze kilka dni. Wyśle gdzieś środa czwartek .
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez darkman89 » 30 gru 2012, o 14:11

o i to jest odpowiedź :) dzięki.

Tak ma większość sklepów, czy chodziło Tobie tylko o ten, w którym kupiłem? nie wiem czy wtedy lepiej nie zrezygnować i wyszukać coś innego, chociaż pewnie nie będzie to miało sensu ze względu na nowy rok i dni wolne.
darkman89

Postprzez east-import.pl » 30 gru 2012, o 15:38

darkman89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Większość w Chinach już nie wysyła Przesyłek zaczną za parę dni. Mają czas wysyłek do jutra. Ale pewnie nie wyśle ci jutro tylko jak otworzą Magazyny Bo koleś pewnie nie ma u siebie sprzętu tylko Bierze ze sklepów na bieżąco
Ale wyśle ci nie musisz się martwić
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez darkman89 » 2 sty 2013, o 16:18

Dzięki wielkie. Zatem czekam choćby na nr trackingowy. Mam nadzieję, że w końcu coś ruszy w tym kierunku.
darkman89

Postprzez dominik17g » 8 sty 2013, o 23:09

A ja już od Lensen Group nic nie kupię

1. Pierwszą paczkę zamówiłem u nich i czekałem półtora miesiąca - co najlepsze na początek poszła do Kanady - sprzedawca zwalał winę na pocztę że się pomylili, mówię ok oddaj kasę ten do mnie abym czekał jeszcze że paczka zostanie z Kanady wysłana do mnie na pewno, fakt dotarła ale ile musiałem czekać ???? powiem tak wybaczyłem im hehe i mówię ryzyk fizyk zamówię od nich jeszcze jedną rzecz.

2. Drugą przesyłkę zamówiona hohoho już bardzo dawno i znów jej nie mam jeszcze do dnia dzisiejszego czekam i nic, myślałem że za pierwszym razem faktycznie mogła być pomyłka ale dwa razy pod rząd coś jest nie tak? ostatni raz u nich zamawiam i ludzie mówię poważnie nie kupujcie od nich bo po prostu nie ogarniają tematu gubią paczki albo nie wysyłają wcale, są bardzo denerwujący nie odpisują nic a nic prawie na wiadomości wisi im czy paczka dotrze czy nie. Sami zadajcie pytanie sobie czy warto ja już na pewno nie zaryzykuje nie będzie do 3 razy sztuka
dominik17g

Postprzez marx » 8 sty 2013, o 23:19

Może do tygodnia będziesz się śmiał z tego.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez east-import.pl » 8 sty 2013, o 23:43

dominik17g napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No niestety To nie polska że przesyłki idą do tyg. Musi swoje odleżeć na celnym w chinach na pocztach ,lotniskach itd.. A i na 100% wysyłane zwykłym Poleconym nie Priorytet Dlatego tak długo
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez darkman89 » 10 sty 2013, o 00:50

Do mnie gość też nic nie pisał, ale ostatnio wysłał mi najpierw ten fałszywy numer track. na china post, a następnie wysłał mi nr SWEDEN POST. W sumie nawet kontakt się troche poprawił i gostek jest częściej online.

Jak wspominałem, wysłał mi paczkę przez Sweden Post i nie mam pojęcia dlaczego prawie tą pocztą a nie Singapure Post. Nie wiem też czy jest gorsza, wolniejsza czy wręcz odwrotnie. (Jak macie jakieś informacje na temat "pracy" tej poczty, to proszę, podzielcie się.) Numer Trackingowy na SWEDEN POST wysłał mi 2 dni temu. Status pokazuje mi na razie tylko na jednej stronie z tych wszystkich innych stron trackingowych typu: Sao, 17track, trackit itd. Jest to strona poczty szwedzkiej [hide] http://www.directlinktracktrace.com/[/hide]
Mój nr Trackingowy to: RD998118099SE i niestety jedyny status paczki to "order dispatched" który się utrzymuje już tak od 2 dni.

btw. Co tak dokładniej oznacza ten status?
Ostatnio edytowano 10 sty 2013, o 08:15 przez darkman89, łącznie edytowano 1 raz
darkman89

Postprzez dominik17g » 11 sty 2013, o 15:47

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

coś ty nadal nie ma paczki... :/ ale jestem wkurwiony 33 dni i nic. Czy mogę gdzieś napisać do SingPost ????
dominik17g

Postprzez east-import.pl » 11 sty 2013, o 23:01

Dojdzie musisz czekać cierpliwie do 60 dni od nadania Wtedy zaczniesz się Martwić Może nie stracisz kasy
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI