• Reklama

everbuying.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

everbuying.com

Postprzez lagrego » 29 paź 2012, o 00:50

Jaka jest wasza opinia na temat sklepu everbuying.com ?
lagrego

Reklama

Re: everbuying.com

Postprzez marekf4 » 10 maja 2014, o 10:04

Witam.
Nie wiem, czy można pisać odpowiedź półtora roku po pytaniu, ale spróbuję - w sklepie everbuying.com kupiłem telefon Utime 100. Zapłacony 04.04., informacja o wysyłce pojawiła się następnego dnia, gdy próbowałem śledzić przesyłkę pojawiał się napis "not found". Telefon dotarł 02.05 (po drodze były Święta Wielkanocne i 1 Maja), pocztą holenderską jako "nobranded phone" o wartości 28 $, nie było dodatkowych kosztów. Dodatkowo w przesyłce była "okładka", której nie zamawiałem. Po zarejestrowaniu w sklepie przydzielają kupony - 10 po 5 $. Na drugi dzień po zarejestrowaniu otrzymałem kupon na 10% i ten wykorzystałem przy zakupie. W sumie - nie mogę narzekać. A jeśli chodzi o telefon - aero działa, córka zadowolona; co prawda nie ma w telefonie języka polskiego, ale użytkowniczce to nie przeszkadza - ćwiczy angielski, odmówiła nawet zainstalowania morelocale2.
marekf4

Pochwały: 1
Telefon:: umi x1 pro

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI