• Reklama

European Union Express - o co chodzi?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

European Union Express - o co chodzi?

Postprzez Pieczarkowy » 25 sie 2015, o 02:19

Witam,
natrafiłem dzisiaj na jednej aukcji na informacje o przesyłce DHLem, która rzekomo ma być bez dodatkowych opłat. Zamawiał ktoś w taki sposób, o co w tym chodzi? Że niby oni wysyłają to do kogoś do UK, a potem on do mnie? I to ma mnie uchronić przed dodatkowymi opłatami? Legitne/warto?

Aukcja:
http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-mini-cellphone-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-0-1280x720P-MTK6735/32408986936.html

Dostawa:
http://www.aliexpress.com/store/product/Deposit-for-Shipping-Monday-Order-for-the-EU/1153179_1773323796.html
Pieczarkowy

Pochwały: 2

Reklama

Re: European Union Express - o co chodzi?

Postprzez marcoos1 » 25 sie 2015, o 02:31

Doplacasz 23% (tyle kosztuje wysylka) i oni wysylaja z magazynu w EU.
Czy warto to juz sam zdecyduj

Autor postu otrzymał pochwałę
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Re: European Union Express - o co chodzi?

Postprzez Pieczarkowy » 25 sie 2015, o 04:04

Ok, czyli zapłacę +30$ i żadnych dodatkowych opłat już na pewno nie będzie?
Pieczarkowy

Pochwały: 2

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI