• Reklama

Elephone P7000 vs Jiayu S3 Advanced vs Ulefone Be Touch (2)

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Elephone P7000 vs Jiayu S3 Advanced vs Ulefone Be Touch (2)

Postprzez chrabia » 28 sie 2015, o 18:03

Cześć, jak myślicie, który telefon jest z tych trzech najlepszy?
Elephone pod względem specyfikacji wypada nieco lepiej od pozostałych jednak słyszy się trochę złego na temat tej firmy.
Jiayu jest chyba najsolidniejszą firmą oraz najpewniejszym rozwiązaniem, jednak troszkę gorszym oraz droższym od konkurencji.

Ciekawy też jestem dwóch nowych telefonów: Elephone p6000 pro (3gb) oraz Blackview Omega Pro. Niestety będą dopiero debiutować, więc ruletka, jednak kuszą bardzo niską ceną .
chrabia

Telefon:: zte blade g

Reklama

Re: Elephone P7000 vs Jiayu S3 Advanced vs Ulefone Be Touch

Postprzez sudione » 28 sie 2015, o 20:51

Tutaj masz piękne porównanie tych trzech telefonów -> http://www.devicespecifications.com/en/ ... /c14940311
Patrzyłem na tę tabelkę kilka minut i nie znalazłem, ani jednego argumentu za tym, że JiaYu S3 w wersji Advanced jest gorszy od pozostałych. No dobra jest jedna rzecz, brak pasma LTE 2100 MHz, które w Polsce testuje PLAY w Toruniu i warszawskim metrze i tyle. Dla mnie przy kupnie najważniejsza była obecność NFC, 3GB RAM'u oraz możliwość wgrywania nowych ROM'ów. To wszystko dostałem i jestem zadowolony choć teraz chciałbym już czegoś innego.;)
sudione
NewsMan

Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Powrót do Porównania telefonów