• Reklama

Elephone Brand Event

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Elephone Brand Event

Postprzez Karlos83 » 11 gru 2015, o 12:39

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Albo 10 albo 20 albo 50 albo 100 albo 1000 ;) ?

Hehe - 1000 zapewne :mrgreen:

Autor postu otrzymał pochwałę
Karlos83

Pochwały: 3
Telefon:: Bluboo

Reklama

Postprzez laki11 » 11 gru 2015, o 12:44

meiziak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie to samo myśle, np taki everbuying zrobił mega promocje na telefon który kupowałem o cale 6$ i musze czekać 25 dni zanim wyślą o ile w tym czasie wyśla. Mimo, że dalej nie mają go na stanie, dalej cena wraca na chwile do bez promocji i za kilka godzin dają ten sam model i wersje kolorsytczyne w jeszcze nizsze promocji... Takie nabijanie ludzi w trąbe.
Tak samo bedzie i tutaj... Chcoiaż ja obstawiam że jest po 1-2 sztuce w danej godzinie i po danej cenie i wykupią to boty a i Ci ktorzy kupią i tak będa długo czekać.
laki11

Pochwały: 3
Telefon:: mi
ROM: mi

Postprzez blue_voyager » 11 gru 2015, o 12:56

Ten wątek jest zupełnie bez sensu, takich "promocji" jest od groma codziennie, tyle tylko, że tak naprawdę nikt tam nic nie kupi. Informacja LIMITED QUANTITY jest tu kluczowa i zamyka wszelkie dyskusje, tak jak ja ten wątek.

A tak w ogóle to mam wrażenie, że chodzi tu tylko i wyłącznie o klikalność linka.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić