• Reklama

Elektryczne motocykle

Rozmowy na wszystkie tematy

Elektryczne motocykle

Postprzez dotek » 2 lis 2016, o 07:51

Coraz więcej na drogach aut elektrycznych. Czytałem ostatnio artykuł o elektrycznych motocyklach. Myślicie, że mają szansę się przebić do głównego nurtu motoryzacji? Pytanie czy w Chinach czyli państwie w którym większość obywateli porusza się na 1-śladach są jakieś marki które specjalizują się w tego rodzaju pojazdach?
dotek
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11 gru 2014, o 11:53
Telefon:: Overmax

Reklama

Re: Elektryczne motocykle

Postprzez mistek » 2 lis 2016, o 10:43

Wszystko zależy od wprowadzonego ustawodawstwa. Jeżeli wprowadzą np zakaz wjazdu do centrum dla samochodów spalinowych - albo jeszcze mocniejsze prawo, a więc zakaz poruszania się po mieście pojazdom spalinowym, to pojazdy elektryczne bardzo szybko wrócą do łask. Szczególnie gdy miniaturyzacji ulegnie kwestia przechowywania energii... Tutaj masz interesujący tekst poświęcony temu zagadnieniu: http://kieruj.pl/motocykle-elektryczne- ... az-blizej/

Swoją drogą uważam, ze Polacy, którzy nie mają żadnego koncernu motoryacyjnego mogliby wejść w mniej skomplikowaną produkcję motocykli elektrycznych.
mistek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 sie 2015, o 21:25
Telefon:: samsung

Re: Elektryczne motocykle

Postprzez Flyagaric » 2 lis 2016, o 12:33

mistek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jacy Polacy? W sensie państwo? Nie zgadzam się na takie eksperymenty za moje pieniądze.
Natomiast biznes prywatny kieruje się innymi regułami. Mamy spore sukcesy w elektrycznych autobusach, ale to nie u nas się one sprzedają. Od autobusów bliżej jest do aut, niż motocykli. Najwyraźniej uznali, że za mało tu jest do ugrania. Auta elektryczne, to trochę ślepy zaułek - prąd będzie drożał, a nie taniał - nie czarujmy się.
Wydaje mi się, że jest miejsce na elektryczne mopedy, ale to tylko niczym nie poparte, subiektywne odczucie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama