• Reklama

EasyCast tansza alternatywa dla Chromecast

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

EasyCast tansza alternatywa dla Chromecast

Postprzez sephot » 2 wrz 2015, o 23:28

Ci którzy słyszeli o czymś takim jak Chromcast szybko załapią do czego służy EasyCast ale w kwestii przypomnienia ..., jest to takie małe urządzenie wyglądające jak pendrive ale zamiast wtyczki USB posiada HDMI.

Obrazek

Pomimo tego że urządzenie wygląda dość niepozornie, to pozwala przesyłać za pośrednictwem Wi-Fi obraz do naszego telewizora z każdego urządzenia które obsługuje Miracast, Airplay, Air mirroring czy DLNA. Za pośrednictwem tego małego urządzenia możemy na naszym telewizorze oglądać streaming video, zdjęcia, przeglądać strony internetowe i nie tylko.

I to wszystko w cenie około 20 $, wspomnę jeszcze że obecnie na GearBest można zakupić EasyCast za $18.99 (67,73 PLN) z kuponem GBEC.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 84

Reklama

Re: EasyCast tansza alternatywa dla Chromecast

Postprzez terrence81 » 6 wrz 2015, o 14:40

A ktory w tych ...Castów jest najlepszy? Przgladajac Aliexpres jest ich tak od zaj... AnyCast, WeCast, EZCast, EasyCast itd itd
Ktory ma najlepsze parametry typu CPU RAM??
terrence81

Pochwały: 11

Postprzez balboa » 30 wrz 2015, o 11:25

Ponawiam pytanie. Może jest ktoś kto posiada w/w sprzęt i zechciałby się podzielić inf. ?
balboa

Postprzez Karlos83 » 30 wrz 2015, o 14:48

Ja korzystam z tego urządzenia (dokładnie kupiłem to: http://www.gearbest.com/networking-comm ... 94421.html ).
Co tu dużo mówić - urządzenie świetne. Wpinasz to w HDMI w TV siedzisz sobie na kanapie z laptopem i możesz np. puszczać filmy (nawet w jakości HD - oczywiście z dźwiękiem) na ekran telewizora a wszystko bez kabli. Jak dla mnie świetny gadżet.
Karlos83

Pochwały: 3

Postprzez Caminero » 30 wrz 2015, o 19:16

Karlos83 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a ta bogatsza wersja 5gb różni się tylko częstotliwością?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez Herezja » 30 wrz 2015, o 20:54

A jest coś takiego wpinanego w gniazdo hdmi ale dające możliwości standardowego tv box-a i relatywnie najmniejsze bo jak by nie było zwykle telewizor albo wisi na ścianie albo przynajmniej stoi zaraz przy niej?
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez Caminero » 8 paź 2015, o 17:48

Karlos83 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pytanko mam czy jak uruchomię materiał video to ekran na komórce/tablecie się wyłączy czy też będzie wyświetlał obraz? i co z dźwiękiem na obu gra?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Re: Odp: EasyCast tansza alternatywa dla Chromecast

Postprzez sudione » 10 paź 2015, o 10:55

Mnie cały czas nurtuje następujące pytanie: mam komórkę, niech będzie to JiaYu S3. Podłączam EasyCast'a do TV, a smartfona do EasyCast'a. Włączam program Kodi i teraz najważniejsze. Chciałbym sterować pilotem z QWERTY z własną konfiguracją przycisków. Pytanie, czym to zrobić, bo pomysłu nie mam oprócz MeLE F10 BT -> www.cnx-software.com/2015/09/01/mele-f1 ... air-mouse/
Ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie? Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę. :)
sudione
NewsMan

Pochwały: 12

Postprzez Karlos83 » 10 paź 2015, o 14:12

Caminero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pytanko mam czy jak uruchomię materiał video to ekran na komórce/tablecie się wyłączy czy też będzie wyświetlał obraz? i co z dźwiękiem na obu gra?

Ja używam tego z laptopem. Dźwięk po podłączeniu leci tylko na telewizorze. Obraz wyświetla się też na laptopie ale wystarczy ustawić, że po zamknięciu klapy ekran się wyłącza i po problemie.
Karlos83

Postprzez balboa » 10 paź 2015, o 16:55

W tym czasie jak leci obraz na TV i laptopie to rozumiem, że na lapku można robić coś innego jak, np. korzystanie z przeglądarki internetowej czy korzystanie ze Skype? Czy po wyłączeniu materiału wideo w laptopie zniknie obraz w tv?
balboa

Postprzez Karlos83 » 11 paź 2015, o 10:20

Ekran jest duplikowany więc to co będzie się działo na laptopie wyświetlać się będzie na TV. Czyli nie ma możliwości puszczenia np filmu a w tym czasie surfowania po sieci.

Autor postu otrzymał pochwałę
Karlos83

Postprzez Caminero » 18 paź 2015, o 18:44

a jeśli mam materiał niższej jakości/rozdzielczości na komórce to na TV będzie fhd? czy jakość wątpliwa?
pozdrawiam
Caminero

Caminero
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo