• Reklama

Eachine M1 opinie

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez colander » 31 mar 2015, o 19:27

I rzeczywiscie takie delikatne jak opisują?
colander
 
Posty: 92
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 16:28
Pochwały: 2

Reklama

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez Chifon » 31 mar 2015, o 20:58

colander napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co za różnica czy delikatny czy nie? :)
Za pół darmo nie da się kupić super telefonu, gdyby problemów nie było to cena by nie spadła poniżej 150 dolców.
W tym przypadku żądne ochronne szybki nie pomogą jest problem z kruchością materiału wystarczy małe naprężenie i robi się niewesoło.
Chifon
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 cze 2014, o 23:55
Telefon:: SE

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez areq1987 » 1 kwi 2015, o 04:34

Wszystkie telefony z banggood pakują w te pancerne pudła??
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez kwiateek » 1 kwi 2015, o 04:46

Helikopter i tablet z bg przyszły w sporych pudłach ale nikt do środka nie zaglądał. Albo ma się szczęście albo nie, lepiej żeby doszło w całości i z ryzykiem niż bez vat i w kawałkach
kwiateek
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 00:18
Telefon:: xperia s

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez TLasky » 1 kwi 2015, o 13:19

Każdego kto chce ten telefon ostrzegam, że trza dbać o niego :-D niemniej jednak wspólnik ma to w dupie, a 3 miesiąc już wszystko mu bangla, hula itp. Mam jeszcze jedną sztukę u siebie i dziś testowo zmniejszyłem rozmiar zdjęcia z 10 do 6 MPix i jak na tę cenę to uważam, że co prawda w trybie HDR, ale naprawdę daję radę :-):

http://imgur.com/YROYeUZ

dodatkowo ni z tego ni z owego zaczął w nim działać całkiem nieźle GPS (fix w mieszkanie na 1 piętrze kamienicy), 4-6 satelit, dokładność 20 - 30 stóp. Oczywiście wykonałem wcześniej root i GPS Fix-a (aczkolwiek było to 2 dni temu i wtedy nie banglało :-D). Miał iść na sprzedaż, ale coraz poważniej się zastanawiam nad zostawieniem go sobie, bo NFS Most Wanted na nim za****dala bez najmniejszej ścinki :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez shayk » 1 kwi 2015, o 13:23

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja również jestem zadowolony, wszystko śmiga aż miło. Niestety nie ma drugiej folii w zestawie, a na tej fabrycznej już były ryski :-( więc trzeba szukać alternatywy. Ale zgadzam się, smartfon jest bardzo delikatny, i trzeba dbać, wygląda na prawdę na flagowca ;-) .. z tyłu jest trochę śliski, przez co może się wyślizgnąć z dłoni :-D Nie wiem dlaczego, ale nie mogę zainstalować apki od t-mobile usług bankowych z playstore.. Ktoś ma na to rozwiązanie? :-D Co do GPS'a nie testowałem, dzisiaj zrobię roota i zobaczę :-D I dodam, że głośniczek gra bardzo ładnie :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez TLasky » 1 kwi 2015, o 13:39

To samo zdjęcie bez HDR, też nie ma bólu dupy :-).

http://imgur.com/TiEXbRF

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez TLasky » 2 kwi 2015, o 13:26

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Z opinii wspólnika, któremu kupowałem w pierwszej promocji- GPS nie istnieje (aczkolwiek niektórzy mają egzemplarze, które działają) oraz aparat jest kompletnie z dupy. W innych kwestiach średni średniak, ale swoją prawdziwą moc pokazuje w grach :-). Tak w ogóle to w moim odczuciu ten telefon jest bardzo ładny i nie wstyd go wyciągać przy "flagowcach".

T.


Update, zapomniałem zrobić wspólnikowi ROOT i Faster GPS, umknęło mi to, bo nie należy on do osób, które lubią grzebać w telefonach tak jak ja :-D. Po przeprowadzonej wczoraj operacji GPS ożył i choć miewa swoje humory to działa całkiem przyzwoicie :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez crod » 3 kwi 2015, o 22:50

Ma na ekranie fabrycznie naklejoną folie ?
crod
 
Posty: 95
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 15:38
Telefon:: Sony Ericsson

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez shayk » 3 kwi 2015, o 23:02

crod napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak.

Autor postu otrzymał pochwałę
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez adamson » 4 kwi 2015, o 08:54

Jakby któryś z kolegów/koleżanek miał problem z romem w Eachine M1:
Tu jest Rom. http://pan.baidu.com/s/1kTqYbSN

http://pan.baidu.com/s/1dDIo8SD narzędzie

http://pan.baidu.com/s/1qWNrRdy przewodnik
Avatar użytkownika
adamson
AKTYWNY
 
Posty: 308
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 11:56
Pochwały: 10
Telefon:: coolpad 7320
ROM: AOSP v2.1

Re: Eachine M1 opinie

Postprzez AnimalPL » 4 kwi 2015, o 10:08

crod napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


tylko trzeba zaznaczyć ze ta folia z banggood juz fabrycznie wydaje sie lekko porysowana i przynajmniej u mnie utrudnia nieco dzialanie a takze troche przeszkadza w ogladaniu tego bardzo dobrego ekranu.
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron