• Reklama

Eachine 3D X4 - jak latać?

Rozmowy na wszystkie tematy

Eachine 3D X4 - jak latać?

Postprzez tabciogaraj » 5 paź 2015, o 16:56

Witam. Wygrałem w loterii banggod eachine 3d x4 (mimo tego, ze w losowaniu trafiłem xiaomi powerbank, to przysłali mi quadcoptera). Teraz mam pytanie - jak to odpalić? Instrukcji zupełnie nie rozumiem - jest po angielsku, lecz nic z tego nie rozumiem, chaotycznie pisana.

Miał z nim ktoś kiedyś do czynienia? Filmy z YT nic nie dają :(
Obrazek
tabciogaraj
AKTYWNY
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi S1
ROM: MIUI V5

Reklama

Re: Eachine 3D X4 - jak latać?

Postprzez kamil018 » 5 paź 2015, o 20:45

nie tyle wygrałem co kupiłem w snap up
podłączasz w dronie kabelki pomiędzy baterią a "centralą" zacznie mrugać
następnie włączasz pilot i drążkiem odpowiedzialnym za przepustnice (lewy) dajesz na sam dół następnie na samą górę i potem znowu w dół powinien się wydać odgłos z pilota i dron powinien zacząć świecić a nie mrugać, oznacza to, że zostały ze sobą sparowane i od tej pory biorąc przepustnice w górę, będziesz zwiększać prędkość obrotu śmigieł, czyli wysokość.
drążek od przepustnicy w prawo , obrót drona wokół własnej osi w prawo, w lewo to obrót w lewo.
Drugi drążek (prawy) jak dasz w górę to dron poleci do przodu jak w dół to do tyłu jak w lewo to w lewo jak w prawo to w prawo.
Uwaga pierwsze kroki wymagają wprawy, szczególnie przy operowaniu przepustnicy, nie panikować jak poleci za wysoko i powoli odjąć "gaz" bo jak się wyłączy całkowicie to dron po prostu upadnie z dużej wysokości i jest szansa, że się uszkodzi.

to jest zabawka więc nawet nie myśl o sprawdzaniu tego na zewnątrz, poza tym jeżeli w domu masz jakieś zwierzaki to dobrze jest odkurzyć podłogę co by się sierść nie okręciła wokół wirników lub inne syfy.

i jeszcze jedno, jak uruchamiasz drona (łączysz) kabelki musi on być na płaskiej i POZIOMEJ powierzchni, bo wtedy jest ustawiany akcelerometr i jeżeli będzie stał na krzywym to jak dasz, żeby leciał w górę tylko to będzie go ściągało w przeciwną stronę do tej, w którą był przechylony gdy był uruchamiany, lub parowany z pilotem.

Autor postu otrzymał pochwałę
Alcatel OT918D > Doogee DG750 > Xiaomi Redmi 3

Sprzedam:
1.
kamil018
 
Posty: 104
Dołączył(a): 4 lip 2015, o 20:11
Pochwały: 5
Telefon:: Doogee

Re: Eachine 3D X4 - jak latać?

Postprzez tabciogaraj » 6 paź 2015, o 06:35

Dzięki. Po południu będę próbował ;)
Obrazek
tabciogaraj
AKTYWNY
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi S1
ROM: MIUI V5


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama