• Reklama

E-papierosy z aliexpress

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: E-papierosy z aliexpress

Postprzez slavo22 » 12 paź 2016, o 16:02

Akurat ich nie obchodzi kiedy było zamawiane tylko kiedy przyszło. Przychodzi sprzęt, liquidów z Chin nikt kogo znam nie zamawia a to już mogłoby zostać zatrzymane.
Co do działania prawa wstecz to, sorry, w Polsce znam takie przypadki.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 59
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Reklama

Postprzez Malojk » 23 lut 2017, o 22:39

Orientuje się ktoś, czy kupujący też ponosi jakieś konsekwencje , jeśli np. dokonam zakupu na ali jakiegoś moda? Czytam i nie mogę doczytać ... Piszę o karach dla sprzedających ale jak jest z kupującym ? Zawsze można udać w przypadku kontroli że to jakaś pomyłka ta paczka ... Czy się mylę i nie będzie tak łatwo się wywinąć?
Malojk
AKTYWNY

Telefon:: Zopo c2 Platinium
ROM: 32

Postprzez sephot » 27 lut 2017, o 10:19

Nie ponosisz, chyba że zamówisz duża ilość, wtedy też cię potraktuja jak sprzedawcę. Sam kupiłem 2x w gearbest i nie została paczka zatrzymana, jaki by została zatrzymana, po prostu byś dostał informacje z celnego o odesłaniu paczki.

Mój x600 to napisał.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez skazi » 31 paź 2017, o 19:19

Przecież to nie jest żaden chiński sklep, tylko jakaś wyszukiwarka która prowadzi do Ali. Błędów na niej pełno, widać jakaś amatorka, chyba sami nie mogą zdecydować czy pisze się aliexpres, aliexpress czy może AliExpress :-)
Autor posta, nowe konto. Czyżby reklama swojej stronki?
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 67
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Postprzez TLasky » 31 paź 2017, o 19:26

Post zgłoszony ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez slavo22 » 31 paź 2017, o 20:03

Odnośnie starego tematu który mi uciekł . Mimo że mamy wprowadzoną dyrektywę tytoniową to sprzętu nie rekwirują na celnym. Zamówiłem parownik i zasilanie, trochę w Warszawie leżało ale przeszło bez żadnych konsekwencji, bo i niby do czego mieliby się czepić - trochę szkła i metalu. Także jak nie sprowadzacie w ilościach hurtowych to jest spoko.
slavo22
VIP

Postprzez omi » 1 lis 2017, o 03:09

Nie wiem jak wygląda obecnie sprzedaż e-fajek, ale zamierzony efekt zapewne w sporej mierze osiągnięto. Czy dobrze trudno mi tu jednoznacznie odpowiedzieć.
Poza tym Ci co nie przestali wapować to zwykle jeszcze lecą na zapasach (jedni lepszych w osłonie z argonu czy azotu co pewnie spokojnie przetrwają jeszcze rok, dwa, lub dłużej, a inni gorszych - nieco szybciej stających się niebezpiecznymi mimo przechowywania PG ze szklanymi kulkami wypierającymi tlen w zamrażarkach).

Pociesza zmniejszenie sprzedaży tradycyjnych fajek (zwanych analogami - pewnie ktoś jeszcze pamięta) w ogóle, choć z pewnością w sporej mierze została ona zastąpiona przemytem kiepskiej jakości podróbek i równie marnego tytoniu dostępnego do własnej produkcji.
Nie palę, ale trochę paliłem i czasem powącham suchy tytoń w tym co ludzie palą. Dobry tytoń w pewnym sensie oczywiście ładnie pachnie - przynajmniej dla mnie i przyznaję, że mając okazję lubię czasem jakiś powąchać. Czy dziś gdzieś choćby w sklepowych fajkach jest dobry - nie mam pojęcia. Ludzie palą to co chcą, a ja wącham to co znajomi kupią - tak z ciekawości, od czasu do czasu. Poza tym nie jestem sensorykiem wyłapującym lepszy czy gorszy tytoń, a raczej wącham to przez jakieś tam moje moje wspomnienie i jakaś tam wrażliwość, sentyment, wzgląd na wspaniałego kolegę, którego nie ma wśród nas a był ekspertem w temacie itp.

Cieszy też, że sporo facetów nie pali, rzuca, stara się rzucić itp., ale jak widzę to dziewczyn ze szkół ponadgimnazjalnych, czy studentek (na dodatek mądrych i fajnych dziewczyn) palących niestety też całkiem sporo.
Jeśli ktoś pali to przy okazji zachęcam do poczytania o amoniaku, porozmawiania ze znajomym chemikiem, o tym czy light-y, slim-y są mniej szkodliwe, do sięgnięcia gdzieś głęboko, a w razie konieczności przetłumaczenia tekstu translatorem. Jak kiedyś (tu przyznaję dawno temu) to gdy zaglądałem na nasze forum tytoniowe to prawie nic na ten temat nie było, chyba jeden czy dwa wpisy - na całe forum. Czyje forum nie wiem.
Warto też zajrzeć czym był palaczobot profesora Sobczaka z Sosnowca, czy ktoś na świecie zrobił lepszy choć sporo droższy, jak wypadły badania itd.

Sorry, że post nie o zakupach, ale zaliczyłem dziś małą imprezę, gdzie ktoś chyba ze dwa razy zapalił papierosa, no i po przyjściu do domu stwierdziłem, że koszula i polar śmierdzą mi tytoniem, poza tym przed snem chyba trochę mi się nudziło, bo nie zamierzam promować ani fajek jak i e-fajek. Pozdrawiam serdecznie.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung

Postprzez slavo22 » 1 lis 2017, o 09:44

Myślę że taki post się przyda, nie każdy słyszał o prof. Sobczaku czy np blogu Starego Chemika. Co do fajek "analogowych" to dużo się mówi o szkodliwości ale nie wszyscy zdają sobie sprawę jak bardzo one szkodzą. Ja niestety nie zdołałem rzucić, dopiero ep pomogły mi odejść od śmierdzieli. Po 6 latach wapowania bardzo ograniczyłem epalenie jak i zakupy związane z wapowaniem, jednak jakoś nie potrafię całkiem rzucić.
slavo22
VIP

Postprzez rychu147 » 14 lis 2017, o 09:57

Ja tylko dodam od siebie , że mi zatrzymali moda i odesłali z powrotem więc trzeba uważać.
rychu147

Pochwały: 1
Telefon:: Htc one x
ROM: Stock

Postprzez SEBOLFC » 6 gru 2017, o 17:41

Zamawiał może ktoś jakiś sprzęt kurierem? Chcę zamówić boxa i atomizer z gearbestu kurierem i tak myślę czy to przejdzie.Akurat nie dostanę tego co chcę u nas a ma to być na prezent i czas goni.
SEBOLFC
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: ZUK Z2 PRO

Postprzez slavo22 » 6 gru 2017, o 17:50

Jak widać loteria. Prawnie jest zabroniony obrót, boxa koledze zatrzymali, mnie atomizer puścili ale po długim leżakowaniu w wer Warszawa
slavo22
VIP

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić