• Reklama

E-papierosy z aliexpress

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: E-papierosy z aliexpress

Postprzez sephot » niedziela, 11 września 2016, 22:47

Tu jest :
http://www.gearbest.com/mod-kits/pp_341145.html
ktory polecałeś razem z pojemnikiem na płyn, 2ml... 35$ nie jest zle.
Ewentualnie tu za 21$ osobno sam mod i do kupie pojemnik jakis.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 67

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez mandej » wtorek, 13 września 2016, 01:25

Troszkę nie na temat i być może trochę za późno ale polecam liqidy z GB. Bardzo gęste aromatyczne i wydajne. Grzałka pracuje 3* dłużej niż na innych płynach choć nie mam pojęcia dlaczego czego tak jest.Dużo smaków z tej serii.Testowalem tylko 12 mg i polecam. 100g za ok 18 zl ;-)
Wysyłka NL jako próbka. Czy to przejdzie w myśl nowej ustawy nie mam pojęcia.
http://m.gearbest.com/e-liquid/pp_342165.html
mandej

Pochwały: 3

Postprzez slavo22 » wtorek, 13 września 2016, 08:33

Liquidy na pewno nie przejdą, co do sprzętu to można próbować, a nóż widelec.
@sephot, zestaw jest ok, do tego parownika są grzałki fabryczne jak i możliwość kręcenia swoich.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez sephot » wtorek, 13 września 2016, 09:49

Dzięki właśnie chyba się skuszę tylko powiedz proszę jak to jest z ta baterią, bo w zestawie nie jest dołączona to jakis paluszek aa zwykły? Wystarczy jak użyje baterii aa polskiego typu (tych dostepnych w Polsce aa akumulatorków?_)

Dlaczego jestes tak pewien ze liq~ nie przejdzie? Wszystkie juz cofają z automatu?
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 67

Postprzez slavo22 » wtorek, 13 września 2016, 14:08

Co do baterii to są li-on 18650, ładować możesz przez kabel USB. Ja stosuję polaptopowe i dają radę.
Co do liquidów to głowy nie dam, ale z Chin raczej bym nie kupował, tylko w polskich sklepach sprawdzonych producentów (Pink fury, p1 itp możesz sobie darować).

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez Mocarz11 » poniedziałek, 10 października 2016, 00:17

Cześć. Poszukuję e-papierosa do 60zł nie musi być na aliexpressie, ale fajnie jakby był. Myślałem o czymś takim https://www.aliexpress.com/item/Evod-tw ... 0.0.69qsTO ale pomysłu na górę nie mam, standardowe clearomizery z ali typu MT3, GS-H2, Ce4 po tygodniu nadają się do wyrzucenia i śmierdzą spalenizną niestety, nie wiem czy to wina mojej baterii eGo-U. Zależy mi na regulacji napięcia baterii, a przede wszystkim na dobrym i wyraźnym smaku liqudów bez spalenizny. Czytałem cały dział i póki co zastanawia mnie EVOD by KangerTech. Super by było jakby się znalazło coś równie dobrego i taniej. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuję oraz pozdrawiam :)
Mocarz11

Postprzez slavo22 » poniedziałek, 10 października 2016, 00:28

Za 60 zł to, sorry za kolokwializm, kupisz gówno. Jeśli serio myślisz o rzuceniu palenia papierosów to musisz zainwestować trochę więcej kasy. Z doświadczenia powiem że możesz kupić coś taniego, ale i tak potem kupisz lepszy sprzęt. Co do zakupu z zagranicy to w świetle nowej ustawy jest to nielegalne, zostaje zakup na wysepkach w marketach (drogo) lub w specjalistycznych sklepach stacjonarnych - ustawa zakazuje handlu EIN (elektroniczny inhalator nikotyny) poprzez internet. Ja osobiście mam zestaw istick pico i jestem zadowolony. Po więcej fachowych porad odsyłam ba forum tematyczne poświęcone EIN, popularny trawnik.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez Mocarz11 » poniedziałek, 10 października 2016, 15:25

E-Papieros to dla mnie raczej substytut zwykłego, także szukam czegoś fajnego co byłoby fajne, do tego, że to zakazane wiele osób kupuje podrobione ubrania na aliexpress a wykrywalność takich rzeczy jest znikoma, ja głównie kupuję na ali, dhgate elektronikę i z niczym przez 1,5 roku nie było większych problemów, a więc dlaczego miałoby być tak tym razem. Ludzie rekomendowali EVOD by KangerTech bo podobno jest super, ale ja również czekam na inne propozycje z tej mniej więcej półki cenowej. Z takich propozycji dziś dostałem JoyTecha z baterią eGo AIO modelu póki co nie znam za 30zł, wydaję się być ok, bo smak był w porządku dopóki nie wszedł smak nieszczęsnej grzałki. Skorzystam jeszcze z Twojej propozycji i rzucę okiem na tamto forum, ale nie ukrywam, że fajnie by było jakby coś się znalazła u naszych chińskich przyjaciół. Pozdrawiam :)
Mocarz11

Postprzez slavo22 » poniedziałek, 10 października 2016, 15:29

Jeśli nie palisz to po co się w to pchać? Wierz mi, ep też uzależnia, bardziej psychicznie ale zawsze. Aio też jest ok, jednak i tutaj potrzebna jest elementarne wiedza. Powodzenia w szukaniu, ja nie pomogę bo korzystam z trochę innego sprzętu.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez baxy » poniedziałek, 10 października 2016, 16:21

Od 8 nie wolno sprowadzać epapierosa z zagranicy
baxy

Postprzez slavo22 » poniedziałek, 10 października 2016, 18:06

Przecież to pisałem, aczkolwiek na trawniku piszą że paczki przechodzą. Przynajmniej na razie.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez kaol » wtorek, 11 października 2016, 11:52

Może przychodzą bo zamawiane przed wprowadzeniem ustawy :D
A jak wiadomo prawo nie działa wstecz =)

Swoją drogą to zabawne, że coraz bardziej ludzi ograniczają. Nie zdziwił bym się gdyby za rok zabronili kupować z Chin bo wystarczająco chińskiego jest w sklepach...
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić