• Reklama

E-papierosy z aliexpress

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: E-papierosy z aliexpress

Postprzez TLasky » niedziela, 6 marca 2016, 03:48

Obecnie mam baterię GS eGo II z bardzo fajnym clearem Innokin iClear 30s, a wapuję już od ponad roku i szukam czegoś co dało by mi mocniejszą chmurę. Ma ktoś może z Was newsletter z ostatniego tygodnia gdzie był kod zniżkowy na tego Eleafa w Gearbest (obniżał do ok. 21$)? I tak muszę do końca marca wykorzystać GB points za ok. 15$, więc będzie w sam raz :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez microbi » niedziela, 6 marca 2016, 06:35

@TLasky
Coupon:Eijust2
ale jak dorzucisz ok 2$ to będzie z Europy.

BTW
Na GB są czasami b. dobre promocje, można stosunkowo tanio kupić bardzo dobry sprzęt. Mi udało się trafić na kilka atrakcyjnych rzeczy.
microbi

Postprzez bar4u » niedziela, 6 marca 2016, 10:49

99 zł z wysyłką ma e-dym.
Masz dobrą gwarancję i sprzęt w dwa dni... Tym razem IMHO nie warto kupić w CN

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez slavo22 » niedziela, 6 marca 2016, 13:55

Na edymie można trafić czasem fajne ceny, można też rabat sobie wypracować - ja mam 17% i rzadko opłaca mi się coś sprowadzać. Teraz np melo 2 jest za 99 PLN w promocji.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez djandre » niedziela, 6 marca 2016, 17:09

Ja zamawiam z fasttech, właśnie zareklamowałem ijust2 u nich. NA dhgate udało mnie się wyrwać joyetech cuboid za ok 32$. Fakt waży prawie pół kilo ale warto
djandre

Pochwały: 1

Postprzez TLasky » poniedziałek, 7 marca 2016, 17:01

OK, dzięki wielkie za rady i uwagi :-). Mam wobec powyższych prośbę- jak pisałem wcześniej muszę do końca marca spożytkować GB points za ok 17-18$ więc jakbyście byli uprzejmi doradzić mi dostępny u nich, w miarę poręczny mod lepszy niż ten ELeaf (zależy mi przede wszystkim na mocnej chmurze) będę szalenie zobowiązany :-). Powiedzmy że do GB points mogę dołożyć drugie tyle, więc szukamy do ok. 35$.

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez slavo22 » poniedziałek, 7 marca 2016, 19:00

Jeśli chcesz dużą chmurę to jedynie jakiś box (są fajne kompaktowe np istick 60w albo joyetech eVic-VTC mini) i do tego jakiś parownik określany jako subohm. Tutaj zestaw z którego powinieneś być zadowolony
http://m.gearbest.com/starter-kits/pp_241763.html
Do tego parownika można kupić gotowe grzałki albo samemu kręcić z drutu oporowego. Jedynie pamiętaj o dokupieniu baterii i jakiejś ładowarki do li-on, aczkolwiek box ma ładowarkę.
Trochę przekracza budżet ale wydaje mi się że warto.

Wypalcowane

Autor postu otrzymał pochwałę
slavo22
VIP

Postprzez TLasky » wtorek, 8 marca 2016, 15:31

Wielkie dzięki, ale aż tak dużo na poprawę swojego sposobu trucia się wydać mi nie wypada. Szukam dalej i bardzo dziękuję za wskazówkę z tym subohmem :-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez slavo22 » wtorek, 8 marca 2016, 15:53

Powiem tak, po prawie pięciu latach wapowania i moim aktualnym samopoczuciu i zapachu to wcale nie taka wygórowana cena. Od czegoś trzeba zacząć a to całkiem niezły sprzęt w całkiem spokojnej cenie. Ja zaczynałem od zestawu za 300 PLN który po miesiącu do niczego się nie nadawał. Ale miałem motywację i po tym miesiącu wiedziałem że do smierdzieli nie wrócę. Tobie też tak łatwo nie odpuszczę ;-)
Możesz spróbować na start z takim czymś http://m.gearbest.com/starter-kits/pp_296941.html
Jest dość popularny i chwalony wśród początkujących z e-p, mniejszy od boxa i bardziej poręczny i mieści się w twoich granicach cenowych. Dodatkowo bez problemu dokupisz grzałki do parownika u nas.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez TLasky » wtorek, 8 marca 2016, 16:30

Ja tam też raczej do śmierdzieli nie wrócę, bo wapuje od ponad roku i jak pociągnąłem normalnego to się prawie zrzygałem :-). Po prostu przyszła mi ochota na coś więcej i chyba jednak pójdę za Twoją radą, zepnę dupsko, nie dam któremuś z dzieci jeść i kupię lepszy box (ogniwa 18650 chyba mam gdzieś w domu :-)). Podpowiedz mi tylko jeszcze którego z nich wybrać? Eleaf iStick TC 60 czy Joyetech eVic-VTC mini? Właściwie zadane pytanie powinno brzmieć który z nich wybrałbyś dla siebie? Bo cene mają porównywalną.

T.

TLasky
VIP

Postprzez slavo22 » wtorek, 8 marca 2016, 17:29

Ja akurat mam istick, ale tylko dlatego że bardziej mi się podobał i udało mi się taniej kupić. Evic ma lepsze wsparcie producenta i aktualizacje softu, mi to niepotrzebne bo wapuję na grzałkach ok 1om i nie korzystam z kontroli temp.
Tu możesz poczytać o evicu
http://www.e-papierosy-forum.pl/viewtopic.php?t=93075
Evic jest bardziej popularny ale nie miałem go dotychczas w ręku i za bardzo nie mogę się wypowiedzieć, natomiast istick w moim przypadku daje radę.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez SEBOLFC » wtorek, 8 marca 2016, 18:14

Też kiedyś miałem dylemat między tymi dwoma modami i wybrałem evica.Przede wszystkim jest mniejszy a wiadomo w kieszeni każdy mm na wagę złota ;) Aktualizacja oprogramowania na plus i chyba dalej jest najpopularniejszym boxem.Nie jestem już na bieżąco bo od 3 miesięcy zero niktony.Przerobiłem trochę sprzętu i moja rada to kupić raz a porządnie.Ja własnych grzałek nigdy nie kręciłem więc o rba się nie wypowiem.Jak kończyłem przygodę to miałem evic vtc mini + uwell crown (naprawdę super parownik).Subtank mini też był spoko, ale napełnianie od dołu zrobiło się męczące.Ijust2 mi nie pasował, grzałki tanie, ale liquidy powyżej 50% gliceryny i problem z transportem, nakłuwanie grzałki, szkoda zabawy .Gdybym wrócił do nałogu i miał kupić sprzęt to z miejsca evic vtc mini + aspire cleito.Dosyć nowy parownik ale świetny.Brat posiada,miałem okazję się pobawić,więc mogę coś napisać.80zł za niego dał u nas.Malutki bo 58 mm tylko a mój uwell miał ponad 70 mm.evic 82mm + aspire cleito 58 mm czyli 14cm to nie dużo i 0,5cm mniej niż zestaw ijust2.Pojemność parownika 3,5ml i tankowanie od góry,kopci porządnie,nie przecieka,oraz bardzo duża regulacja przepływu powietrza.Grzałki drogie bo po 15zł ale dwie na miesiąc powinny wystarczyć.Ja osobiście sam sobie robiłem liquidy.Na allegro e-dym wystawia bazę optimum i druga gratis dla iluś tam transakcji więc 100ml bazy 6mg za 6,5zł.Dwie grzały 30zł +bazy i aromat (zależy ile zużywasz) to w 60zł miesięcznie się zamykałem a tak to paczka fajek dziennie :/ Uważam, że pchanie się w ijusta2 itp trochę nie ma sensu, lepiej dołożyć i mieć sprzęt z regulacją gdzie fajnie można ustawić wszystko pod siebie .Czy istick czy evic, box musi być ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
SEBOLFC
AKTYWNY

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić