• Reklama

E-papierosy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

E-papierosy

Postprzez mariuszsob » 6 gru 2014, o 22:47

Witam. Jeśli mamy na forum jakichś waperów to polecam sprowadzanie klonów tanków, baterii, modów mechanicznych itp. Ja osobiście kupiłem kangertech protank3, kilka klonów spinnera II oraz trident rda i plume veil. Zazwyczaj klony z Ali są takie same jak na e-dym.pl i innych stronach polskich z takimi produktami. Często też klony są ulepszone w stosunku do oryginałów a można je kupić za grosze ;) FOTYhttps://drive.google.com/folderview?id=0B-Gdm_3llKTCQXQ3QjgwZS05THc&usp=sharing
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Zopo ZP998+SGS3
ROM: Marsapa rom v8

Reklama

Re: E-papierosy

Postprzez bar4u » 7 gru 2014, o 11:59

Mogę potwierdzić, kupiłem na Ali kilka spinnerów, oczywiście klon, ale działa nawet lepiej jak oryginał, tzn nie ma problemów z ładowaniem.
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 01:29

Odkopię :-) jakieś namiary na sprawdzone sklepy z bateriami, clearomizerami etc.?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez koscislaw » 17 cze 2015, o 01:46

koscislaw

Pochwały: 1

Postprzez slavo22 » 17 cze 2015, o 08:52

Z bateriami z Chin jest problem - przeważnie to fake i transport trwa wieczność o ile w ogóle jest możliwy, na fasttechu był okres że nie wysyłali za granicę ogniw. Co do najpopularniejszych sklepów to rzeczywiście fasttech, na gearbest też mają trochę sprzętu. Tylko złota zasada - czytajcie opinie ludzi, czasami wykonanie jest tak złe że nie da się tego używać.

Autor postu otrzymał pochwałę
slavo22
VIP

Pochwały: 60
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Postprzez TLasky » 17 cze 2015, o 11:35

OK, z tego co się dokształciłem to i tak 99% produkcji e-papierosów pochodzi z Chin (jako że w tym kraju je wynaleziono), nawet firmy takie jak Mild i Volish po prostu brandują produkty, tudzież mają linie produktów wykonane tam na własne zamówienie. Nie chciałbym na korzyść oszczędności kilkunastu złotych zrobić sobie krzywdy i dlatego pytałem o jakiś sklep, który handluje dobrej jakości produktami, ale jeśli nie ma żadnego w 100% pewnego, to będę kontynuował zaopatrywanie się u sprawdzonych, polskich dystrybytorów. Dzięki chłopaki :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez slavo22 » 17 cze 2015, o 11:49

Odwiedź największe forum o e-p, tzw. trawnik. Tam wszystkiego się dowiesz na temat.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez bar4u » 17 cze 2015, o 17:51

Ja kupowałem na e-liquid.cn i fasttech

W pierwszym brak zastrzeżeń do czegokolwiek w drugim trzeba dużo czytać opinii bo mają każdy sprzęt w kilku cenach i jakościach. Nie zawsze jedno z drugim idzie w parze

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez slavo22 » 17 cze 2015, o 20:55

Po prostu na fasttech jeden produkt robi kilku producentów, dlatego różna cena i jakość, aczkolwiek nie zawsze te droższe są lepsze. Dlatego trzeba czytać opinie. Jednak fasttech jest najlepiej zaopatrzonym sklepem w gadżety dla chmurzących, dlatego ja tam robiłem dość często zakupy.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez mariuszsob » 19 lip 2015, o 16:32

Nie polecam kupna samych akumulatorów na fasttechu. Chyba, że AWT/SAMSUNGI, gdzie w aukcji jest podpis AUTHENTIC. Kupiłem dwa ogniwa "no name" jako komplet zapasowy. Jeden akumulator przestał działać po 2 ładowaniu. Co do rurek i RDA hmm... polecam. Tylko tak jak wyżej koledzy pisali, radzę czytać opinie. Od siebie z ft mogę szczerze polecić wszystkie SMPLe, Stingraya X, zephyra buddhe, poseidona oraz głowice do budżetowych boxów HM. Głowice są całkiem dobre, jedynym problemem jest topiący się izolator przy lutowaniu plusa, więc trzeba to zrobić jak najszybciej, aby zbytnio go nie nagrzać :)
Samsung i5700->Lenovo a820->Iocean x7 Elite->Zopo zp998+SGS3
Pozdrawiam, mariuszsob :)
mariuszsob
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Zopo ZP998+SGS3
ROM: Marsapa rom v8

Postprzez Naits » 20 lip 2015, o 23:52

ja kupiłem jakiś czas temu bateryjki evoda 1100 ale na http://www.banggood.com i mogę polecić, takie same jak od edym
natomiast jest problem z nazewnictwem bo u nich np. CE5 to wogóle coś innego niż nasze Visione CC albo Crystal 2 zupełnie inna budowa grzałek, trzeba zwracać dokładnie uwagę na to
Naits
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Sony

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić